Nedis CCGL60010BK20 USB hosszabító / toldó kábel, USB2.0, hossz: 2m
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
29 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: CCGL60010BK20
- ChipVilág Cikkszám: 377922
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírások
| Csatlakozó kialakítás - B oldal | Egyenes |
| Csatlakozó kialakítás - A oldal | Egyenes |
| Kábel kialakítás | Kerek |
| Anyag | PVC |
| Csatlakozó anyaga | PVC |
| Kábelköpeny anyaga | PVC |
| Kábel hossza | 2,00 m |
| Szín | Fekete |
| Kábelköpeny mérete | 4,5 mm |
| Csatlakozó burkolat | Nikkelezett |
| Vezető anyag | Ónozott réz |
| USB technológia | USB 2.0 |
| A csatlakozó | USB-A férfi |
| Kábel típusa | USB |
| B csatlakozó | USB-A nő |
| Vezető átmérője | 7 x 0,127 mm |
| AWG érték | 28/24 |
| Termékek száma a csomagban | 1 db |
| Maximális átviteli sebesség | 480 Mbps |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
BLACKBIRD Notebook Tápkábel 3 csatlakózó, 1,5m, Fekete
Gyártó cikkszám:BH1530
Cikkszám:351420
41 db Raktáron
Ár:
2.490 Ft
Nedis adapter kábel CCGT37650BK02 mini displayport 1.2 dugó - HDMI aljzat, 0,20m
Gyártó cikkszám:CCGT37650BK02
Cikkszám:387084
1 db Raktáron
Ár:
2.490 Ft
Nedis CAGC23930ME 6,35 mm sztereo jack dugó - 3,5 mm sztereo jack aljzat adapter, aranyozott
Gyártó cikkszám:CAGC23930ME
Cikkszám:380779
9 db Raktáron
Ár:
2.490 Ft
Nedis kábel CVGP34790BK02 micro HDMI - HDMI adapter, 4K@30Hz, 10.2 Gbps, 0.20 m
Gyártó cikkszám:CVGP34790BK02
Cikkszám:381853
7 db Raktáron
Ár:
2.490 Ft
ROLINE kábel SATA - SATA Összekötő, 0.5m
Gyártó cikkszám:11.03.1555
Cikkszám:121433
10 db Raktáron
Ár:
2.490 Ft
Nedis CCGB85121WT50 SF/UTP Cat5e patch kábel, RJ45, 10/100/1000 Mbit/s, hossz 5m
Gyártó cikkszám:CCGB85121WT50
Cikkszám:390718
11 db Raktáron
Ár:
2.490 Ft
BLACKBIRD Kábel Patch UTP CAT.5E 10m, Fekete
Gyártó cikkszám:BH1572
Cikkszám:358635
50 db Raktáron
Ár:
2.490 Ft