Nedis CCGB89305TP sodrott kábelre, UTP RJ45 CAT6 csatlakozó dugó, szerelhető, aranyozott, 10db/csomag
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
32 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: CCGB89305TP
- ChipVilág Cikkszám: 384634
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírás
| Szélesség | 12 mm |
| Magasság | 13 mm |
| Mélység | 23 mm |
| Súly | 15 gramm |
| Csatlakozó kialakítása - A oldal | Egyenes |
| Anyag | PVC |
| Csatlakozó bevonata | Aranyozott |
| Szín | Átlátszó |
| A kapcsolatok neme | Férfi |
| Csomagolás | Doboz |
| Csatlakozó típusa | Sodrott UTP CAT6 |
| A csomagban lévő termékek száma | 10 db |
| AWG érték | 24/26 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
Nedis CCGL60100BK20 USB2.0, USB A - B kábel, 480Mbs, 10W, hossz 2m
Gyártó cikkszám:CCGL60100BK20
Cikkszám:375555
10 db Raktáron
Ár:
1.990 Ft
Nedis CAGL25000BK10 optikai audió kábel, TosLink dugó, hossz 1m
Gyártó cikkszám:CAGL25000BK10
Cikkszám:375582
3 db Raktáron
Ár:
1.990 Ft
ROLINE kábel, UTP, CAT5e, 0,5m, fekete
Gyártó cikkszám:21.15.0525
Cikkszám:165056
17 db Raktáron
Ár:
1.990 Ft
ROLINE Patch kábel, UTP, CAT5e, 0,5m, zöld
Gyártó cikkszám:21.15.0523
Cikkszám:82375
11 db Raktáron
Ár:
1.990 Ft
ROLINE átalakító USB to PS2 Billentyűzethez
Gyártó cikkszám:12.99.1073
Cikkszám:121729
6 db Raktáron
Ár:
1.990 Ft
KELINE Kábel Patch UTP CAT.5E 3m, Szürke
Gyártó cikkszám:KEN-C5E-U-030
Cikkszám:361503
34 db Raktáron
Ár:
1.990 Ft
BLACKBIRD Kábel Patch UTP CAT.5E 5m Fekete
Gyártó cikkszám:BH1226
Cikkszám:300494
43 db Raktáron
Ár:
1.990 Ft
DELOCK Átalakító Audio Stereo jack 2.5mm 3 pin male 90 fokos > Stereo jack 3.5mm 3 pin female
Gyártó cikkszám:65672
Cikkszám:332817
3 db Raktáron
Ár:
1.990 Ft