Nedis CCGB89302ME tömör kábelre, UTP RJ45 CAT5 csatlakozó dugó, szerelhető, aranyozott, 10db/csomag
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
100 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: CCGB89302ME
- ChipVilág Cikkszám: 390735
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírás
| Szélesség | 12 mm |
| Magasság | 13 mm |
| Mélység | 23 mm |
| Súly | 22 gramm |
| Csatlakozó kialakítása - A oldal | Egyenes |
| Anyag | PVC |
| Csatlakozó bevonata | Aranyozott |
| Szín | Átlátszó |
| A kapcsolatok neme | Férfi |
| Csomagolás | Doboz |
| Csatlakozó típusa | Szilárd STP CAT5 |
| AWG érték | 23 |
| A csomagban lévő termékek száma | 10 db |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
Nedis CCGP85100GY20 UTP Cat5e patch kábel, RJ45, 10/100/1000 Mbit/s, hossz 2m
Gyártó cikkszám:CCGP85100GY20
Cikkszám:390728
100 db Raktáron
Ár:
890 Ft
BLACKBIRD Kábel Patch UTP CAT.5E 1m Fekete
Gyártó cikkszám:BH1219
Cikkszám:300489
100 db Raktáron
Ár:
990 Ft
BLACKBIRD Kábel SATA 1m, egyenes + 90 fokos csatlakozóval
Gyártó cikkszám:BH1267
Cikkszám:300528
7 db Raktáron
Ár:
1.090 Ft
BLACKBIRD Kábel SATA 0,5m, egyenes csatlakozóval
Gyártó cikkszám:BH1268
Cikkszám:300529
23 db Raktáron
Ár:
1.190 Ft
Nedis CAGL22000BK10 sztereo audio kábel, 3,5 mm jack dugó - 3,5 mm jack dugó, 1m
Gyártó cikkszám:CAGL22000BK10
Cikkszám:376738
9 db Raktáron
Ár:
1.190 Ft
Nedis CCGL60500BK05 USB 2.0 USB-A dugó - USB Micro-B dugó 10 W 480 Mbps, 0,5m
Gyártó cikkszám:CCGL60500BK05
Cikkszám:385890
4 db Raktáron
Ár:
1.190 Ft
Nedis CAGL22050BK30 3,5mm jack hosszabító hábel, 3,5mm sztereo jack dugó - 3,5mm sztereo jack aljzat, hossz 3m
Gyártó cikkszám:CAGL22050BK30
Cikkszám:375570
14 db Raktáron
Ár:
1.190 Ft
Nedis CAGL20100BK10 audio kábel 5p DIN dugó - 3,5mm szereo jack dugó, hossz 1m
Gyártó cikkszám:CAGL20100BK10
Cikkszám:377948
23 db Raktáron
Ár:
1.190 Ft