Nedis CCGB64651WT02 USB átalakító adapter 3.2 Gen 1, USB-C (USB C) - HDMI 4K@30Hz, 0,20m
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
7 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: CCGB64651WT02
- ChipVilág Cikkszám: 380672
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírás
| Szélesség | 38 mm |
| Magasság | 16 mm |
| Mélység | 200 mm |
| Súly | 23 gramm |
| Csatlakozó kialakítása - B oldal | Egyenes |
| Csatlakozó kialakítása - A oldal | Egyenes |
| Kábelkialakítás | Kerek |
| Anyag | PVC ABS |
| Kábelköpeny anyaga | PVC |
| Maximális felbontás | 4K@30Hz |
| Szín | Fehér |
| Kábelhossz | 0,20 méter |
| Csatlakozó bevonata | Nikkelezett |
| B csatlakozó | HDMI™ kimenet |
| Képarány | 16:9 |
| Vezető anyaga | Ónozott réz |
| USB-technológia | USB 3.2 Gen 1 |
| Adapter típusa | Adapter |
| DP alt mód | Igen |
| Kábel típusa | USB adapterkábel |
| Támogatott felbontások | 1080p@60Hz 720p@60Hz 4K@30Hz |
| Kábelköpeny mérete | 3,9 mm |
| Csatlakozó anyaga | ABS |
| Felbontási szabvány | 4K UHD |
| AWG érték | 2028. 34. 32. |
| A csatlakozó | USB-C™ dugasz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
DELOCK Átalakító USB 2.0 Type-A > 1x Soros DB9 RS-232
Gyártó cikkszám:61425
Cikkszám:152116
4 db Raktáron
Ár:
7.790 Ft
ROLINE kábel HDMI Premium M/M 3.0m
Gyártó cikkszám:11.04.5563
Cikkszám:165051
3 db Raktáron
Ár:
7.790 Ft
DELOCK kábel HDMI 2.1 male / male összekötő 48 Gbps 8K 60Hz tanúsítvánnyal 2m szürke
Gyártó cikkszám:83996
Cikkszám:316582
3 db Raktáron
Ár:
7.690 Ft
WIRETEK kábel FTP Fali dobozos CAT.5E 100m 32AWG
Gyártó cikkszám:CAT5E/100
Cikkszám:139191
46 db Raktáron
Ár:
7.690 Ft
BLACKBIRD Kábel Patch UTP CAT.6 30m Fekete
Gyártó cikkszám:BH1519
Cikkszám:351415
59 db Raktáron
Ár:
7.690 Ft
ROLINE kábel DisplayPort Premium M/M 1.0m
Gyártó cikkszám:11.04.5644
Cikkszám:165045
1 db Raktáron
Ár:
7.690 Ft
SBOX Kábel, CABLE HDMI Male - HDMI Male 2.0 4K, 10 m
Gyártó cikkszám:HDMI-2010/R
Cikkszám:344320
4 db Raktáron
Ár:
7.890 Ft
DELOCK Átalakító DisplayPort 1.2 male > HDMI female 4K aktív fekete
Gyártó cikkszám:63585
Cikkszám:312047
2 db Raktáron
Ár:
7.690 Ft