Nedis CCGB64220GY01 4 portos USB-C hub, USB-C dugó (USB C) to 4x USB A 3.2 Gen1
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
3 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: CCGB64220GY01
- ChipVilág Cikkszám: 379991
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírás
| Szélesség | 225 mm |
| Magasság | 12 mm |
| Mélység | 29 mm |
| Súly | 38 gramm |
| Anyag | Fém |
| Szín | Szürke |
| Kimenetek száma | 1 |
| Áramforrás típusa | USB-tápellátás |
| Bemeneti feszültség | 5 V egyenáram |
| Bemeneti áram | 1,5 A |
| Kimeneti teljesítmény | 7,5 W |
| Tápkábel hossza | 0,10 méter |
| Csatlakozási bemenet | 1 db USB-C™ |
| Maximális sebesség | 5 Gbps |
| Adatsebesség | 5 Gbps |
| A csomagban lévő termékek száma | 1 db |
| Bemenetek száma | 4 |
| Csatlakozási kimenet | 4x USB A-csatlakozó |
| Kimeneti áram | 1,5 A |
| kikötők | 4 port |
| Támogatott technológia | USB 3.2 Gen 1 |
| Kimeneti feszültség | 5 V egyenáram |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
ROLINE Patch kábel ROL 21.15.0510 UTP CAT5e 10m szürke
Gyártó cikkszám:21.15.0510
Cikkszám:82414
3 db Raktáron
Ár:
7.290 Ft
Nedis COTG16000GY100 hangszóró kábel, speakon csatlakozókkal, 10m
Gyártó cikkszám:COTG16000GY100
Cikkszám:378923
5 db Raktáron
Ár:
7.290 Ft
ROLINE kábel Hálózati tápkábel ROLINE 1,8m
Gyártó cikkszám:19.08.1018
Cikkszám:85064
10 db Raktáron
Ár:
7.290 Ft
BLACKBIRD Kábel HDMI male to DVI 24+1 male kétirányú, 1m
Gyártó cikkszám:BH1302
Cikkszám:307346
11 db Raktáron
Ár:
7.290 Ft
Nedis CCGL85220GY200 UTP / FTP Cat6 patch kábel, RJ45 aranyozott érintkezők, 10/100/1000 Mbit/s, hossz 20m
Gyártó cikkszám:CCGL85220GY200
Cikkszám:378902
8 db Raktáron
Ár:
7.290 Ft
BLACKBIRD Kábel Patch UTP CAT.5E 30m Szürke
Gyártó cikkszám:BH1515
Cikkszám:351411
44 db Raktáron
Ár:
7.290 Ft
DELOCK Átalakító HDMI-A male > VGA female
Gyártó cikkszám:65472
Cikkszám:159151
1 db Raktáron
Ár:
7.390 Ft
DELOCK Átalakító HDMI-A male > DVI 24+5 female, 20cm
Gyártó cikkszám:65327
Cikkszám:177767
2 db Raktáron
Ár:
7.190 Ft