Nedis CCGB60800WT15 flexibilis USB A - USB C (USB-C) kábel, USB2.0, 15W, hossz 1,5m, fehér rugalmas szilikon
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
10 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: CCGB60800WT15
- ChipVilág Cikkszám: 381578
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírás
| Csatlakozó kialakítása - B oldal | Egyenes |
| Csatlakozó kialakítása - A oldal | Egyenes |
| Kábelkialakítás | Kerek |
| Csatlakozó anyaga | PVC |
| Kábelhossz | 1,50 méter |
| Szín | Fehér |
| Csatlakozó bevonata | Nikkelezett |
| Vezető anyaga | Ónozott réz |
| USB-technológia | USB 2.0 |
| A csatlakozó | USB-A dugasz |
| Kábel típusa | USB |
| Kimeneti teljesítmény | 15 W |
| B csatlakozó | USB-C™ dugasz |
| Csomagolás | Doboz |
| A csomagban lévő termékek száma | 1 db |
| Maximális átviteli sebesség | 480 Mbps |
| Kimeneti áram | 3,0 A |
| SmartLife | Nem |
| Kábelköpeny anyaga | szilikon |
| AWG érték | 29/22 |
| Kábelköpeny mérete | 4,25 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
Apple Lightning - USB-A kábel (1 m)
Gyártó cikkszám:MXLY2ZM/A
Cikkszám:254079
13 db Raktáron
Ár:
5.990 Ft
HAMA 201595, FIC ADATKÁBEL USB 3.1, TYPE-C/USB A, 1,5M
Gyártó cikkszám:00201595
Cikkszám:327350
9 db Raktáron
Ár:
5.990 Ft
HAMA 80874, "ALULINE" CSATLAKOZÓ KÁBEL, 3,5 MM-ES JACK, DUGASZ - DUGASZ, 90°, 0,75 M
Gyártó cikkszám:00080874
Cikkszám:391256
10 db Raktáron
Ár:
5.990 Ft
DELOCK kábel DisplayPort 2.0 male / male összekötő 10K 60Hz 54 Gbps 2m
Gyártó cikkszám:80262
Cikkszám:349186
8 db Raktáron
Ár:
5.990 Ft
ROLINE Patch kábel, CAT7, STP/FTP, LSOH, 1m, szürke
Gyártó cikkszám:21.15.0851-100
Cikkszám:346228
5 db Raktáron
Ár:
5.990 Ft
ROLINE kábel, C13 - C14, PC / Monitor, Tápkábel hosszabító 1,8m
Gyártó cikkszám:19.08.1515
Cikkszám:219108
5 db Raktáron
Ár:
5.990 Ft
ROLINE Patch kábel, UTP, CAT6, 2m, sárga
Gyártó cikkszám:21.15.1542
Cikkszám:121905
10 db Raktáron
Ár:
5.990 Ft
ROLINE kábel USB A-B Összekötő 3m
Gyártó cikkszám:11.02.8830
Cikkszám:54391
10 db Raktáron
Ár:
5.990 Ft