Nedis CCGB52811ME D-SUB toldó, D SUB 9 tűs dugó - dugó
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
7 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: CCGB52811ME
- ChipVilág Cikkszám: 377963
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírások
| Szélesség | 30 mm |
| Magasság | 20 mm |
| Mélység | 15 mm |
| Súly | 8 g |
| Anyag | Fém |
| Adapter kialakítás | Egyenes |
| Adapter típusa | Adapter |
| Galvanizálás | Nikkelezett |
| Változat | 1.1 |
| Csomagolás | Doboz |
| Szín | Fém |
| A csatlakozó | D-SUB 9 tűs dugó |
| B csatlakozó | D-SUB 9 tűs dugó |
| Külső anyag | Fém |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
Nedis CAGL22200BK30 sztereo audió kábel, 3,5 Jack dugó - 2 X RCA dugó, hossz 3m
Gyártó cikkszám:CAGL22200BK30
Cikkszám:375564
33 db Raktáron
Ár:
1.490 Ft
Nedis CAGL20250BK02 audio kábel 5p DIN dugó - 2 x RCA aljzat, hossz 0.20m
Gyártó cikkszám:CAGL20250BK02
Cikkszám:375578
8 db Raktáron
Ár:
1.490 Ft
Nedis F dugó - koax dugó kábel, 75 Ohm, dupla árnyékolás, 1.5m
Gyártó cikkszám:CSGL41800WT15
Cikkszám:376198
2 db Raktáron
Ár:
1.490 Ft
Nedis CCCGL60301BK20 USB mini 5p (mini USB)kábel, USB 2.0 USB-A dugó USB mini 5p dugó, 480 Mbps. 2m
Gyártó cikkszám:CCGL60301BK20
Cikkszám:378801
52 db Raktáron
Ár:
1.490 Ft
BLACKBIRD Kábel Patch UTP CAT.5E 2m Szürke
Gyártó cikkszám:BH1223
Cikkszám:300491
100 db Raktáron
Ár:
1.490 Ft
Nedis CCGB89900GY törésgátló UTP RJ45 csatlakozóhoz, szürke, 10db/csomag
Gyártó cikkszám:CCGB89900GY
Cikkszám:384635
9 db Raktáron
Ár:
1.490 Ft
Nedis CCGL60100BK05 USB2.0, USB A - B kábel, 480Mbs, 10W, hossz 0,5m
Gyártó cikkszám:CCGL60100BK05
Cikkszám:385791
26 db Raktáron
Ár:
1.490 Ft
Nedis Valueline VLCP85127B30 SF/UTP Cat5e patch kábel, RJ45, 10/100/1000 Mbit/s, hossz 3m, fekete
Gyártó cikkszám:VLCP85127B30
Cikkszám:390732
37 db Raktáron
Ár:
1.490 Ft