Nedis CCGB32900BK DVI-I - VGA adapter, DVI-I 24+5 Male - VGA Female
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
10 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: CCGB32900BK
- ChipVilág Cikkszám: 384161
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírás
| Szélesség | 41 mm |
| Magasság | 15 mm |
| Mélység | 43 mm |
| Súly | 30 gramm |
| Szín | Fekete |
| Adapter kialakítás | Egyenes |
| A csatlakozó | DVI-I 24+5 tűs dugasz |
| B csatlakozó | VGA-csatlakozóaljzat |
| Adapter típusa | Adapter |
| Galvanizálás | Nikkelezett |
| Adapterház anyaga | PVC |
| Csomagolás | Doboz |
| Külső anyag | ABS |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
Nedis CCBW85100AT150 UTP Cat5e patch kábel, LSZH, RJ45, 10/100/1000 Mbit/s, hossz 15m, fekete
Gyártó cikkszám:CCBW85100AT150
Cikkszám:390955
100 db Raktáron
Ár:
2.090 Ft
Nedis CAGL24200BK100 sztereo audio kábel, 2 X RCA dugó - 2 X RCA dugó, hossz 10m
Gyártó cikkszám:CAGL24200BK100
Cikkszám:384462
3 db Raktáron
Ár:
2.090 Ft
Nedis CEGL11040WT20 tápkábel IEC-320-C7, 2 x 0.75 mm, hossz 2m, fehér
Gyártó cikkszám:CEGL11040WT20
Cikkszám:375560
16 db Raktáron
Ár:
2.090 Ft
BLACKBIRD Tápkábel 2x4 pin Molex male to 8 pin EPS male, 15cm
Gyártó cikkszám:BH1505
Cikkszám:350707
6 db Raktáron
Ár:
2.090 Ft
BLACKBIRD Tápkábel SATA 15 pin plug to Molex 4 pin female, 12cm
Gyártó cikkszám:BH1501
Cikkszám:350703
19 db Raktáron
Ár:
2.090 Ft
AKYGA kábel Monitor Tápkábel 1,8m
Gyártó cikkszám:AK-PC-03A
Cikkszám:281311
31 db Raktáron
Ár:
2.090 Ft
BLACKBIRD Lightning Adatkábel 1m, Ezüst 2A (Extra erős anyagból)
Gyártó cikkszám:BH200 SILVER
Cikkszám:292349
23 db Raktáron
Ár:
2.090 Ft
Nedis CAGL20000BK30 DIN audio kábel, DIN 5 tűs dugó, Nikkelezett, 3 m
Gyártó cikkszám:CAGL20000BK30
Cikkszám:376504
10 db Raktáron
Ár:
2.090 Ft