Nedis CCBW64210AT02 USB-C (USB C) dugó - 3x USB, HDMI, RJ45, 5 Gbps
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
3 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: CCBW64210AT02
- ChipVilág Cikkszám: 380129
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírás
| Szélesség | 327 mm |
| Magasság | 17 mm |
| Mélység | 23 mm |
| Súly | 54 gramm |
| Maximális felbontás | 4K@60Hz |
| Csatlakozó kialakítása - B oldal | Egyenes |
| Csatlakozó kialakítása - A oldal | Egyenes |
| Kábelkialakítás | Kerek |
| Szín | Antracit |
| Csatlakozó bevonata | Aranyozott |
| Csatlakozó anyaga | PVC |
| Kábelköpeny anyaga | PVC |
| Kábelhossz | 0,20 méter |
| Anyag | Alumínium |
| B csatlakozó | HDMI™ kimenet RJ45 anya 3x USB-A anya |
| Képarány | 16:9 |
| USB-technológia | USB 3.2 Gen 1 |
| Hangtípus | Sztereó |
| Támogatott felbontások | 4K@60Hz 4K@30Hz 1080p 1600x1200@60Hz 1440p |
| Felbontási szabvány | 4K UHD |
| A csatlakozó | USB-C™ dugasz |
| Tápcsatlakozó | USB |
| Kábel típusa | USB-C™ (fix) kábel |
| Csomagolás | Doboz |
| Funkcionalitás | Dokkolás |
| A csomagban lévő termékek száma | 1 db |
| Maximális átviteli sebesség | 5 Gbps |
| Adapter típusa | USB-C™ |
| Monitor csatlakozás | HDMI |
| Típus | 5 az 1-ben |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
HAMA 201620, FIC E3 HÁLÓZTI TÖLTŐ (PD) 20W+LIGHTNING - USB TYPE-C ADATKÁBEL
Gyártó cikkszám:00201620
Cikkszám:391241
10 db Raktáron
Ár:
12.190 Ft
HAMA FIC HIGH SPEED HDMI KÁBEL ETHERNETTEL, 10,0M
Gyártó cikkszám:00205009
Cikkszám:353822
6 db Raktáron
Ár:
12.190 Ft
LEGRAND konszolidációs patch kábel RJ45-RJ45 Cat6 árnyékolatlan (U/UTP) LSZH (LSOH) 15 méter kék d: 6,2 mm AWG24 LCS3
Gyártó cikkszám:051511
Cikkszám:361984
36 db Raktáron
Ár:
12.190 Ft
ROLINE Adapter DisplayPort - VGA, M/F
Gyártó cikkszám:12.03.3135-10
Cikkszám:303549
3 db Raktáron
Ár:
12.590 Ft
Nedis CVGL34060BK200 ultra HD HDMI kábel, HDMI dugó - dugó, 4K@60Hz, ARC, 18 Gbps, aranyozott csatlakozók, hossz 20m
Gyártó cikkszám:CVGL34060BK200
Cikkszám:375542
9 db Raktáron
Ár:
12.790 Ft
LENOVO Átalakító adapter - USB-C to Ethernet
Gyártó cikkszám:4X90S91831
Cikkszám:269732
16 db Raktáron
Ár:
12.790 Ft
MEDIA-TECH Átalakító USB 3.0 to SATA / IDE
Gyártó cikkszám:MT5100
Cikkszám:280253
8 db Raktáron
Ár:
11.490 Ft
TP-LINK Átalakító USB 3.0 to Ethernet Adapter 1000Mbps + 3 USB 3.0 port, UE330
Gyártó cikkszám:UE330
Cikkszám:258629
54 db Raktáron
Ár:
11.190 Ft