Nedis CAGL22000BK50 sztereo audio kábel, 3,5 mm jack dugó - 3,5 mm jack dugó, 5m
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
1 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: CAGL22000BK50
- ChipVilág Cikkszám: 384558
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírások
| Csatlakozó kialakítás - B oldal | Egyenes |
| Csatlakozó kialakítás - A oldal | Egyenes |
| Kábel kialakítás | Kerek |
| Anyag | PVC |
| Csatlakozó anyaga | PVC |
| Kábelköpeny anyaga | PVC |
| AWG érték | 28 |
| Szín | Fekete |
| Kábel hossza | 5 m |
| Csatlakozó burkolat | Nikkelezett |
| Vezető anyag | CCS |
| Vezető átmérője | 7 x 0,12 mm |
| Hang típusa | Sztereó |
| Kábelköpeny mérete | 3,0 mm |
| A csatlakozó | 3,5 mm Férfi |
| B csatlakozó | 3,5 mm Férfi |
| Kábel típusa | 3,5 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
Nedis CCGL60601BK20 USB A - USB C (USB-C) kábel, 5W, hossz 2m
Gyártó cikkszám:CCGL60601BK20
Cikkszám:385934
5 db Raktáron
Ár:
1.590 Ft
KELINE Kábel Patch UTP CAT.5E 2m, Szürke
Gyártó cikkszám:KEN-C5E-U-020
Cikkszám:361502
26 db Raktáron
Ár:
1.590 Ft
Nedis CVGL34060BK10 ultra HD HDMI kábel, HDMI dugó - dugó, 4K@60Hz, ARC, 18 Gbps, aranyozott csatlakozók, hossz 1m
Gyártó cikkszám:CVGL34060BK10
Cikkszám:377923
89 db Raktáron
Ár:
1.590 Ft
Nedis CEGL11040BK10 tápkábel IEC-320-C7, 2 x 0.75 mm, hossz 1m
Gyártó cikkszám:CEGL11040BK10
Cikkszám:390179
5 db Raktáron
Ár:
1.590 Ft
Nedis CCGL85220GY20 UTP / FTP Cat6 patch kábel, RJ45 aranyozott érintkezők, 10/100/1000 Mbit/s, hossz 2m
Gyártó cikkszám:CCGL85220GY20
Cikkszám:375545
75 db Raktáron
Ár:
1.590 Ft
Nedis CCGL60000BK10 USB A apa - USB-A apa kábel, USB2.0, hossz: 1m
Gyártó cikkszám:CCGL60000BK10
Cikkszám:384952
2 db Raktáron
Ár:
1.590 Ft
WIRETEK kábel USB Hosszabbító A-A, 3m, Male/Female
Gyártó cikkszám:WUCBE-3
Cikkszám:111178
100 db Raktáron
Ár:
1.590 Ft
Nedis CCGL60010BK10 USB A-A (Male/Female) hosszabító / toldó kábel, USB2.0, hossz: 1m
Gyártó cikkszám:CCGL60010BK10
Cikkszám:375577
13 db Raktáron
Ár:
1.590 Ft