Nedis CAGL22000BK100 sztereo audio kábel, 3,5 mm jack dugó - 3,5 mm jack dugó, 10m
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
4 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: CAGL22000BK100
- ChipVilág Cikkszám: 384559
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírások
| Csatlakozó kialakítás - B oldal | Egyenes |
| Csatlakozó kialakítás - A oldal | Egyenes |
| Kábel kialakítás | Kerek |
| Anyag | PVC |
| Csatlakozó anyaga | PVC |
| Kábelköpeny anyaga | PVC |
| AWG érték | 28 |
| Szín | Fekete |
| Kábel hossza | 10 m |
| Csatlakozó burkolat | Nikkelezett |
| Vezető anyag | CCS |
| Vezető átmérője | 7 x 0,12 mm |
| Hang típusa | Sztereó |
| Kábelköpeny mérete | 3,0 mm |
| A csatlakozó | 3,5 mm Férfi |
| B csatlakozó | 3,5 mm Férfi |
| Kábel típusa | 3,5 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
Nedis CCGL60500BK30 USB 2.0 USB-A dugó - USB Micro-B dugó 11 W 480 Mbps, 3m
Gyártó cikkszám:CCGL60500BK30
Cikkszám:384214
2 db Raktáron
Ár:
2.390 Ft
DELOCK Tápkábel Molex 4 pin male > 4x 2 pin ventilátor
Gyártó cikkszám:83343
Cikkszám:332844
1 db Raktáron
Ár:
2.390 Ft
DELOCK kábel Y 2x USB 2.0 Type-A male > 1x USB 2.0 Type-A female 20cm
Gyártó cikkszám:65306
Cikkszám:332808
8 db Raktáron
Ár:
2.390 Ft
DELOCK kábel SATA 6 Gb/s egyenes-90 fok le 50cm sárga
Gyártó cikkszám:82811
Cikkszám:167472
3 db Raktáron
Ár:
2.390 Ft
Nedis CAGL25000BK20 optikai audio kábel, TosLink dugó, hossz 2m
Gyártó cikkszám:CAGL25000BK20
Cikkszám:375583
14 db Raktáron
Ár:
2.390 Ft
HAMA 200903, FIC ECO USB KÁBEL A-B ARANYOZOTT 1,5M25/CS
Gyártó cikkszám:00200903
Cikkszám:336692
6 db Raktáron
Ár:
2.390 Ft
HAMA 205028, FIC ECO ANTENNAKÁBEL 75DB, FEHÉR 25DB/CSG 1,5M
Gyártó cikkszám:00205028
Cikkszám:391176
4 db Raktáron
Ár:
2.390 Ft
ROLINE Patch kábel, UTP, CAT5e, 1m, kék
Gyártó cikkszám:21.15.0534
Cikkszám:82376
6 db Raktáron
Ár:
2.390 Ft