Nedis CABW22200AT30 sztereo audió kábel 3,5mm sztereo jack - 2x RCA, Aranyozott, 3 m
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
26 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: CABW22200AT30
- ChipVilág Cikkszám: 377542
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírások
| Csatlakozó kialakítás - B oldal | Egyenes |
| Csatlakozó kialakítás - A oldal | Egyenes |
| Kábel hossza | 3,00 m |
| Kábel kialakítás | Kerek |
| Szín | Antracit |
| Anyag | PVC |
| Csatlakozó burkolat | Aranyozott |
| Csatlakozó anyaga | PVC |
| Vezető anyag | Réz |
| Kábelköpeny anyaga | PVC |
| AWG érték | 26 |
| Kábelköpeny mérete | 4,0 mm |
| Hang típusa | Sztereó |
| Vezető átmérője | 12 x 0,12 mm |
| A csatlakozó | 3,5 mm Férfi |
| Kábel típusa | 3,5 mm -es RCA |
| B csatlakozó | 2x RCA Male |
| Csomagolás | Doboz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
ANKER Töltőkábel, 310, USB-C - USB-C, 240W, fehér - A81D5H21
Gyártó cikkszám:A81D5H21
Cikkszám:352327
6 db Raktáron
Ár:
4.790 Ft
Nedis CABW24000AT30 RCA dugó - 2x RCA dugó, mélynyomó kábel, 3m
Gyártó cikkszám:CABW24000AT30
Cikkszám:378170
2 db Raktáron
Ár:
4.790 Ft
Nedis CABW25000AT30 optikai audió kábel, TosLink dugó, hossz: 3 m
Gyártó cikkszám:CABW25000AT30
Cikkszám:386086
7 db Raktáron
Ár:
4.790 Ft
Nedis CCGL34800BK20 HDMI - DVI-D 24+1p kábel, 1080p, hossz 2m
Gyártó cikkszám:CCGL34800BK20
Cikkszám:375586
26 db Raktáron
Ár:
4.790 Ft
DELOCK kábel USB 5 Gbps Type-A male / female hosszabbító 3m fekete
Gyártó cikkszám:85057
Cikkszám:349575
1 db Raktáron
Ár:
4.790 Ft
ROLINE adapter DisplayPort - mini DisplayPort F/M
Gyártó cikkszám:12.03.3130
Cikkszám:165034
2 db Raktáron
Ár:
4.790 Ft
Nedis CEGL10015BK20 táp kábel IEC-320-C13, 3 x 1,5 mm, hossz 2m (IEC320-C13)
Gyártó cikkszám:CEGL10015BK20
Cikkszám:381584
5 db Raktáron
Ár:
4.790 Ft
DELOCK kábel Soros RS-232 D-Sub 9 female / female 1.8m null modem
Gyártó cikkszám:84077
Cikkszám:332851
12 db Raktáron
Ár:
4.790 Ft