Nedis CABW22050AT50 sztereo audió kábel 3,5mm sztereo jack dugó - 3,5mm sztereo jack aljzat, 5 m
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
1 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: CABW22050AT50
- ChipVilág Cikkszám: 379019
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírások
| Csatlakozó kialakítás - B oldal | Egyenes |
| Csatlakozó kialakítás - A oldal | Egyenes |
| Kábel kialakítás | Kerek |
| Szín | Antracit |
| Anyag | PVC |
| Csatlakozó burkolat | Aranyozott |
| Csatlakozó anyaga | PVC |
| Vezető anyag | Réz |
| Kábelköpeny anyaga | PVC |
| AWG érték | 26 |
| Kábel hossza | 5,00 m |
| Kábelköpeny mérete | 4,0 mm |
| Hang típusa | Sztereó |
| Vezető átmérője | 12 x 0,12 mm |
| A csatlakozó | 3,5 mm apa |
| Kábel típusa | 3,5 mm |
| B csatlakozó | 3,5 mm anya |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
Nedis CCGB60650BK20 USB-C dugó - USB- B dugó (USB C - USB B) kábel, 480 Mbps, 2m
Gyártó cikkszám:CCGB60650BK20
Cikkszám:378159
8 db Raktáron
Ár:
4.990 Ft
ROLINE kábel USB 3.0 A-A Összekötő 1.8m
Gyártó cikkszám:11.02.8970
Cikkszám:128912
3 db Raktáron
Ár:
4.990 Ft
HAMA 200681, FIC PATCHKÁBEL CAT6 (10 Gbit/S) 3,0M
Gyártó cikkszám:00200681
Cikkszám:311092
9 db Raktáron
Ár:
4.990 Ft
ADATA kábel USB 3.2 - USB TypeC - TypeC 1m műanyag fekete, mágneses
Gyártó cikkszám:CACCU3-100W-100AN-BK
Cikkszám:385300
16 db Raktáron
Ár:
4.990 Ft
BLACKBIRD Kábel Displayport 1.2 male to Mini Displayport 1.2 male 60Hz, 2m
Gyártó cikkszám:BH1244
Cikkszám:300505
9 db Raktáron
Ár:
4.990 Ft
AKYGA kábel HDMI-HDMI monitor kábel V2.0 1.5m
Gyártó cikkszám:AK-HD-15P
Cikkszám:349176
24 db Raktáron
Ár:
4.990 Ft
SANDBERG USB-C tartozék, USB-C Charge Cable 1M, 65W
Gyártó cikkszám:136-52
Cikkszám:376710
11 db Raktáron
Ár:
4.990 Ft
DELOCK Átalakító HDMI-A female > USB Type-A male fekete
Gyártó cikkszám:65680
Cikkszám:332818
5 db Raktáron
Ár:
4.990 Ft