Nedis CABW22050AT20 sztereo audió kábel 3,5mm sztereo jack dugó - 3,5mm sztereo jack aljzat, 2 m
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
4 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: CABW22050AT20
- ChipVilág Cikkszám: 379021
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírások
| Csatlakozó kialakítás - B oldal | Egyenes |
| Csatlakozó kialakítás - A oldal | Egyenes |
| Kábel kialakítás | Kerek |
| Szín | Antracit |
| Anyag | PVC |
| Csatlakozó burkolat | Aranyozott |
| Csatlakozó anyaga | PVC |
| Vezető anyag | Réz |
| Kábelköpeny anyaga | PVC |
| AWG érték | 26 |
| Kábel hossza | 2,00 m |
| Kábelköpeny mérete | 4,0 mm |
| Hang típusa | Sztereó |
| Vezető átmérője | 12 x 0,12 mm |
| A csatlakozó | 3,5 mm apa |
| Kábel típusa | 3,5 mm |
| B csatlakozó | 3,5 mm anya |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
Nedis CCGL85220GY100 UTP / FTP Cat6 patch kábel, RJ45 aranyozott érintkezők, 10/100/1000 Mbit/s, hossz 10m
Gyártó cikkszám:CCGL85220GY100
Cikkszám:375548
13 db Raktáron
Ár:
3.890 Ft
DEVIA ST101708 Gracious Tube USB/Lightning adat-és töltőkábel, fekete, 1m
Gyártó cikkszám:ST101708
Cikkszám:359055
3 db Raktáron
Ár:
3.890 Ft
Nedis CVGL34060BK50 ultra HD HDMI kábel, HDMI dugó - dugó, 4K@60Hz, ARC, 18 Gbps, aranyozott csatlakozók, hossz 5m
Gyártó cikkszám:CVGL34060BK50
Cikkszám:375540
6 db Raktáron
Ár:
3.890 Ft
ROLINE kábel USB A - micro B 1.8m, Összekötő
Gyártó cikkszám:11.02.8752-10
Cikkszám:128910
3 db Raktáron
Ár:
3.890 Ft
VALUE Kábel USB 3.0 A-MicroB M/M 0.15m
Gyártó cikkszám:11.99.8876-10
Cikkszám:274085
2 db Raktáron
Ár:
3.890 Ft
ROLINE Patch kábel, UTP, CAT5e, 2m, kék
Gyártó cikkszám:21.15.0544
Cikkszám:82339
6 db Raktáron
Ár:
3.890 Ft
Nedis COTH23000GY15 félprofi audio kábel, 2 x 6,35mm mono jack dugó, hossz 1.5m, rugalmas
Gyártó cikkszám:COTH23000GY15
Cikkszám:375595
8 db Raktáron
Ár:
3.890 Ft
HAMA 205121, FIC 3,5MM JACK HOSSZABBÍTÓKÁBEL 5,0M
Gyártó cikkszám:00205121
Cikkszám:391172
9 db Raktáron
Ár:
3.990 Ft