Nedis CABW22000AT50 sztereo audió kábel 3,5mm sztereo jack dugó - dugó, aranyozott, 5 m
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
32 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: CABW22000AT50
- ChipVilág Cikkszám: 380308
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírás
| Csatlakozó kialakítása - B oldal | Egyenes |
| Csatlakozó kialakítása - A oldal | Egyenes |
| Kábelhossz | 5,00 méter |
| Kábelkialakítás | Kerek |
| Szín | Antracit |
| Anyag | PVC |
| Csatlakozó bevonata | Aranyozott |
| Csatlakozó anyaga | PVC |
| Vezető anyaga | Réz |
| Kábelköpeny anyaga | PVC |
| AWG érték | 26 |
| Kábelköpeny mérete | 4,0 mm |
| Hangtípus | Sztereó |
| Vezető átmérője | 12 x 0,12 mm |
| A csatlakozó | 3,5 mm-es dugasz |
| B csatlakozó | 3,5 mm-es dugasz |
| Kábel típusa | 3,5 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
ROLINE Patch kábel, UTP, CAT5e, STP/FTP, 5m, szürke
Gyártó cikkszám:21.15.0305
Cikkszám:128902
12 db Raktáron
Ár:
5.690 Ft
ROLINE kábel ROL 21.15.1545 UTP CAT6 2m fekete
Gyártó cikkszám:21.15.1545
Cikkszám:165065
4 db Raktáron
Ár:
5.690 Ft
ROLINE Patch kábel UTP CAT6, 2m, narancs
Gyártó cikkszám:21.15.1547
Cikkszám:384405
9 db Raktáron
Ár:
5.690 Ft
DELOCK kábel USB 5 Gbps Type-A male / female hosszabbító 15cm fekete
Gyártó cikkszám:82776
Cikkszám:332832
10 db Raktáron
Ár:
5.690 Ft
AVAX Töltőkábel, USB-C - USB-C, Fonott, 60W, 3 méter, fekete
Gyártó cikkszám:AVAX_CB634
Cikkszám:386912
10 db Raktáron
Ár:
5.690 Ft
DELOCK kábel HDMI male / male összekötő 4K 1m
Gyártó cikkszám:84752
Cikkszám:182164
2 db Raktáron
Ár:
5.590 Ft
Nedis CCGW61600BK10 USB 3.2 Gen 1, USB-A dugó - USB-C (USB C) dugó kábel, 60W, 1m
Gyártó cikkszám:CCGW61600BK10
Cikkszám:385069
21 db Raktáron
Ár:
5.590 Ft
HAMA 205002, FIC ECO HIGH SPEED HDMI KÁBEL ETHERNETTEL 25DB/CSG 1,5M
Gyártó cikkszám:00205002
Cikkszám:391171
6 db Raktáron
Ár:
5.590 Ft