Nedis CABW22000AT30 sztereo audió kábel 3,5mm sztereo jack dugó - dugó, aranyozott, 3 m
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
8 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: CABW22000AT30
- ChipVilág Cikkszám: 380305
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírás
| Csatlakozó kialakítása - B oldal | Egyenes |
| Csatlakozó kialakítása - A oldal | Egyenes |
| Kábelhossz | 3,00 méter |
| Kábelkialakítás | Kerek |
| Szín | Antracit |
| Anyag | PVC |
| Csatlakozó bevonata | Aranyozott |
| Csatlakozó anyaga | PVC |
| Vezető anyaga | Réz |
| Kábelköpeny anyaga | PVC |
| AWG érték | 26 |
| Kábelköpeny mérete | 4,0 mm |
| Hangtípus | Sztereó |
| Vezető átmérője | 12 x 0,12 mm |
| A csatlakozó | 3,5 mm-es dugasz |
| B csatlakozó | 3,5 mm-es dugasz |
| Kábel típusa | 3,5 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
ROLINE Kábel HDMI Ethernet M/M 3m
Gyártó cikkszám:11.04.5543
Cikkszám:115189
5 db Raktáron
Ár:
5.390 Ft
ROLINE Patch kábel, UTP, CAT6, 2m, szürke
Gyártó cikkszám:21.15.0932
Cikkszám:121917
11 db Raktáron
Ár:
5.390 Ft
AKYGA kábel Display Port - Display Port monitor kábel, 1.8m
Gyártó cikkszám:AK-AV-10
Cikkszám:269476
77 db Raktáron
Ár:
5.390 Ft
BLACKBIRD Type-C USB To Lightning Adatkábel 2m, Fehér (Gyári kivitel)
Gyártó cikkszám:BH999 WHITE
Cikkszám:297961
90 db Raktáron
Ár:
5.390 Ft
SBOX Kábel, CABLE C-13 PC - SCHUKO POWER, Angled 90°, 2 m
Gyártó cikkszám:POWER-KUTNI/R
Cikkszám:344329
3 db Raktáron
Ár:
5.390 Ft
SANDBERG DisplayPort kábel, DisplayPort 1.4 8K60Hz 2m
Gyártó cikkszám:509-15
Cikkszám:311427
21 db Raktáron
Ár:
5.390 Ft
DELOCK kábel USB 10 Gbps Type-C male / female hosszabbító 2m 4K PD 60W
Gyártó cikkszám:85542
Cikkszám:283472
7 db Raktáron
Ár:
5.390 Ft
Nedis CCGB60EXTBK500 aktív USB hosszabító UTP kábelen kábelen, max. 50m-ig
Gyártó cikkszám:CCGB60EXTBK500
Cikkszám:384927
2 db Raktáron
Ár:
5.390 Ft