Nedis CABW22000AT20 sztereo audió kábel 3,5mm sztereo jack dugó - dugó, aranyozott, 2 m
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
29 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: CABW22000AT20
- ChipVilág Cikkszám: 380303
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírás
| Csatlakozó kialakítása - B oldal | Egyenes |
| Csatlakozó kialakítása - A oldal | Egyenes |
| Kábelhossz | 2,00 méter |
| Kábelkialakítás | Kerek |
| Szín | Antracit |
| Anyag | PVC |
| Csatlakozó bevonata | Aranyozott |
| Csatlakozó anyaga | PVC |
| Vezető anyaga | Réz |
| Kábelköpeny anyaga | PVC |
| AWG érték | 26 |
| Kábelköpeny mérete | 4,0 mm |
| Hangtípus | Sztereó |
| Vezető átmérője | 12 x 0,12 mm |
| A csatlakozó | 3,5 mm-es dugasz |
| B csatlakozó | 3,5 mm-es dugasz |
| Kábel típusa | 3,5 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
SANDBERG Optikai audio kábel, Optical Toslink-Toslink, 1.8m
Gyártó cikkszám:505-40
Cikkszám:311389
1 db Raktáron
Ár:
4.190 Ft
HANDY TOOLS Kábel kötegelő szett, vegyes
Gyártó cikkszám:05431
Cikkszám:268281
3 db Raktáron
Ár:
4.190 Ft
VALUE Kábel UTP CAT6 LSOH, kihúzás gátló, 5m, fehér
Gyártó cikkszám:21.99.1066-70
Cikkszám:359674
3 db Raktáron
Ár:
4.190 Ft
BLACKBIRD Kábel HDMI male/male összekötő 4K, 5m
Gyártó cikkszám:BH1256
Cikkszám:300517
55 db Raktáron
Ár:
4.190 Ft
COLORWAY Kábel Type-C CW-CBPDCC061-BK, fonott pamut, PD Fast Charging 60W, 3,0A 1M fekete
Gyártó cikkszám:CW-CBPDCC061-BK
Cikkszám:378152
31 db Raktáron
Ár:
4.190 Ft
BLACKBIRD Átalakító DVI 24+5 male to HDMI female
Gyártó cikkszám:BH1251
Cikkszám:300512
27 db Raktáron
Ár:
4.190 Ft
Nedis CEGL10130BK30 notebook / laptop tápkábel IEC-320-C5, 3 x 0.75 mm, hossz 3m
Gyártó cikkszám:CEGL10130BK30
Cikkszám:385923
2 db Raktáron
Ár:
4.190 Ft
Nedis CCGL59000BK30, VGA kábel, VGA dugó Nikkelezett Maximális felbontás: 1280x768, hossz: 3m
Gyártó cikkszám:CCGL59000BK30
Cikkszám:376747
5 db Raktáron
Ár:
4.190 Ft