KELINE UTP Falikábel dobozos CAT.6 305m AWG23, PVC, Euroclass Eca
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Funkció | Patch |
| Gyártó | keline |
| Hosszúság | 305 |
| Szín | Szürke |
| Vég1 | UTP |
| Vég2 | UTP |
-
Elérhetőség:
5 db Raktáron
- Gyártó: Keline
- Gyártó cikkszám: KE400U23-ECA
- ChipVilág Cikkszám: 361558
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| Min. hajlítási sugár - szerelésnél | 48 mm |
| Min. hajlítási sugár - üzemelésnél | 24 mm |
| Max. húzóerő a szerelésnél | 100 N (10 kg) |
| Hőmérséklet tartomány - szerelésnél | 0°C-tól +50°C-ig |
| Hőmérséklet tartomány - üzemelésnél | -20°C-tól +60°C-ig |
| Kábel külső átmérője | 6 mm |
| Rézér átmérője | AWG23 |
| NVP | kb. 69% |
| Tűzvédelmi osztály | Eca |
| Tűzbiztonsági tulajdonságok | lángok terjedését gátló |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
LEGRAND fali kábel réz Cat6 árnyékolatlan (U/UTP)4 érpár (AWG23) LSZH (LSOH) kék d:6.1mm 305mkartondoboz LCS2
Gyártó cikkszám:032754
Cikkszám:263137
6 db Raktáron
Ár:
62.990 Ft
DELL Adapter - Dell Mobile Adapter Speakerphone - MH3021P
Gyártó cikkszám:470-AELP
Cikkszám:290496
1 db Raktáron
Ár:
67.890 Ft
KELINE UTP Falikábel dobozos CAT.6 305m AWG23, LSOH halogénmentes Euroclass Dca
Gyártó cikkszám:KE400U23LSOH-DCA-RLX
Cikkszám:361557
1 db Raktáron
Ár:
58.690 Ft
WIRETEK kábel FTP Fali dobozos CAT.6 305m 26AWG
Gyártó cikkszám:CAT6/305
Cikkszám:139190
19 db Raktáron
Ár:
54.890 Ft
LEGRAND fali kábel réz Cat6 árnyékolatlan (U/UTP) 4 érpár (AWG23) PVC fehér Eca 305m-kartondoboz Linkeo
Gyártó cikkszám:632724
Cikkszám:328319
1 db Raktáron
Ár:
73.490 Ft
EXCEL Patch kábel Cat.5e UTP 26AWG PVC köpeny 305m, sárga
Gyártó cikkszám:100-091
Cikkszám:288078
2 db Raktáron
Ár:
51.190 Ft
LENOVO szerver PSU - tápkábel, 2,8m, 10A line C13 to CEE 7/7
Gyártó cikkszám:39Y7917
Cikkszám:80224
1 db Raktáron
Ár:
48.990 Ft
WIRETEK UTP Falikábel dobozos CAT 6 305m 26AWG beige
Gyártó cikkszám:N6UBG24-305M
Cikkszám:111211
14 db Raktáron
Ár:
46.990 Ft