HP intelligens hálózati adapter USB-C 65W
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | HP HEWLETT PACKARD |
-
Elérhetőség:
100 db Raktáron
- Gyártó: Hp bps attach
- Gyártó cikkszám: 1P3K6AA#ABB
- ChipVilág Cikkszám: 307776
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| A doboz tartalma | Váltóáramú tápegység; USB Type-C®-kábel; 1 tápkábel; Jótállási jegy |
| A kapcsolat típusa | USB Type-C® |
| Bemeneti frekvencia | 47–63 Hz |
| Bemeneti hatékonyság | Legalább 89% 115 V (AC)/230 V (AC) esetén, 20 V/3,25 A mellett |
| Hardverkompatibilitás | Kompatibilis a következőkkel: HP Chromebox G3; HP Chromebox G4; HP Dragonfly Folio 13,5 hüvelykes G3 2 az 1-ben noteszgép; HP Elite c640 14 hüvelykes G3 Chromebook; HP Elite c645 14 hüvelykes G2 Chromebook; HP Elite Dragonfly 13,5 hüvelykes Chromebook; HP Elite Dragonfly 13,5 hüvelykes G3 noteszgép; HP Elite x360 1040 14 hüvelykes G9 2 az 1-ben noteszgép; HP Elite x360 830 13 hüvelykes G9 2 az 1-ben noteszgép; HP EliteBook 1040 14 hüvelykes G9 noteszgép; HP EliteBook 830 13 hüvelykes G9 noteszgép; HP EliteBook 835 G7 noteszgép; HP EliteBook 840 14 hüvelykes G9 noteszgép; HP EliteBook 845 G7 noteszgép; HP EliteBook 855 G7 noteszgép; HP EliteBook 860 16 hüvelykes G9 noteszgép; HP EliteBook x360 1030 G7 noteszgép; HP EliteBook x360 1040 G7 noteszgép; HP EliteBook x360 830 G7 noteszgép; HP Fortis 11 hüvelykes G9 Q Chromebook; HP Pro c640 G2 Chromebook; HP Pro x360 Fortis 11 hüvelykes G11 noteszgép; HP ProBook 440 14 hüvelykes G10 noteszgép; HP ProBook 440 14 hüvelykes G9 noteszgép; HP ProBook 445 14 hüvelykes G9 noteszgép; HP ProBook 445 G7 noteszgép; HP ProBook 450 15,6 hüvelykes G10 noteszgép; HP ProBook 455 G7 noteszgép; HP ProBook 635 Aero G7 noteszgép; HP ProBook Fortis 14 hüvelykes G10 noteszgép; HP ProBook Fortis 14 hüvelykes G11 noteszgép; HP ProBook Fortis 14 hüvelykes G9 noteszgép; |
| Jótállás | Egyéves korlátozott garancia. |
| Kábelhossz | 180 cm (tápkábel); 180 cm (USB Type-C®-kábel) |
| Kimeneti áramerősség korlátja | max. 8 A |
| Kimeneti feszültség tartási ideje | 5 ezredmásodperc 115 V (AC) bemenet esetén |
| Kimeneti teljesítmény | 65 W |
| Minimális rendszerkövetelmények | USB Type-C® port |
| Működési bemeneti áramerősség | 1,6 A 90 V (AC) maximális feszültségen |
| Működési hőmérséklet-tartomány | 32 to 95°F |
| Nyugalmi páratartalom-tartomány | 10–95% relatív páratartalom |
| Regisztráció szükséges | No |
| Származási ország | Készült Kínában |
| Tanúsítványok és megfelelőségi információ | CE jelölés; IEC 60950-1; EN 60950-1; UL 60950-1; UL 62368-1; SELV; C-UL-US; DENAN; EN 55022 B osztály; FCC B osztály; CCC; NOM-1 NYCE; NORDICS; CISPR 22 B osztály; MTBF |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány | -4 to 185°F |
| Termékalcsoport | Adapter |
| Túlfeszültség elleni védelem | 20 V: 29 V |
| UNSPSC kód | 39121006 |
| Üzemeltetési magasság | Legfeljebb 5000 m |
| Üzemi páratartalom-tartomány | 20–95% relatív páratartalom (nem lecsapódó) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
Nedis COTH15012GY30 DMX adapter kábel, XLR 3 tűs dugó, XLR 3 tűs anya, Nikkelezett, 3 m, kerek, PVC, Sötétszürke
Gyártó cikkszám:COTH15012GY30
Cikkszám:376520
11 db Raktáron
Ár:
5.790 Ft
ROLINE Patch kábel, UTP, CAT6, 2m, zöld
Gyártó cikkszám:21.15.1543
Cikkszám:121906
6 db Raktáron
Ár:
5.790 Ft
LEGRAND patch kábel, UTP, Cat6, 5m, kék
Gyártó cikkszám:051549
Cikkszám:272149
2 db Raktáron
Ár:
5.790 Ft
ROLINE Patch kábel, UTP, CAT6, 2m, piros
Gyártó cikkszám:21.15.1541
Cikkszám:121904
5 db Raktáron
Ár:
5.790 Ft
WHITE SHARK BOA-2 8K HDMI-HDMI kábel (M-M), 2m, fekete
Gyártó cikkszám:BOA-2
Cikkszám:343909
3 db Raktáron
Ár:
5.790 Ft
HAMA 216427, UNIVERZÁLIS TOK "XPAND" TABLET 10.1"-IG,FEKETE
Gyártó cikkszám:00216427
Cikkszám:391277
8 db Raktáron
Ár:
5.790 Ft
ROLINE kábel USB 3.0 A-B Összekötő 3m
Gyártó cikkszám:11.02.8871
Cikkszám:128914
1 db Raktáron
Ár:
5.790 Ft
HAMA 200651, FIC ADATKÁBEL USB 3.1, TYPE-C/USB A, 0,75M
Gyártó cikkszám:00200651
Cikkszám:308327
10 db Raktáron
Ár:
5.790 Ft