Nedis WGCHA45WBK töltő 45 W | GaN | PD3.0, Gyorstöltési funkció, 2,25 / 3,0 A, 2x USB-C, Automatikus feszültségválasztás
-
Elérhetőség:
4 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: WGCHA45WBK
- ChipVilág Cikkszám: 391967
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírás
| Szélesség | 86 mm |
| Magasság | 49 mm |
| Mélység | 34 mm |
| Súly | 86 gramm |
| Szín | Fekete |
| Anyag | Fém polikarbonát |
| Kábelt is beleértve | Nem |
| LED-jelző használatban | Igen |
| Gyorstöltési funkció | Igen |
| Bemeneti feszültség | 100–240 V AC 50/60 Hz |
| Áramforrás típusa | Hálózati tápellátás |
| Kimenetek száma | 2 |
| Bemeneti áram | 1,5 A |
| Kompatibilis az eszközzel | Okostelefon és táblagép notebook |
| Tápcsatlakozó | Euro / C típusú (CEE 7/16) |
| Port típusa | 2x USB-C™ |
| A csomagban lévő termékek száma | 1 db |
| Maximális kimeneti áram portonként | 3,0 A |
| Kimeneti áram | 3,0 A 2,25 A |
| Egyidejűleg feltöltött eszközök | 2 db |
| Kimeneti feszültség kiválasztása | Automatikus feszültségválasztás |
| Kimeneti feszültség | 12 V DC 9 V DC 5 V DC 15 V DC 20 V DC |
| Maximális kimeneti teljesítmény | 45 W |
| GaN | Igen |
| SmartLife | Nem |
| Powerbank funkció | Nem |
| Behúzható kábellel | Nem |
| Támogatott technológia | PD3.0 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
Nedis ACPA007 univerzális AC-DC tápegység, állítható 3V-12V, 2,25A, 27W, 6 cserélhetó táp dugó
Gyártó cikkszám:ACPA007
Cikkszám:385041
4 db Raktáron
Ár:
7.190 Ft
Nedis WGCHA45WWT töltő 45 W | GaN | PD3.0, Gyorstöltési funkció, 2,25 / 3,0 A, 2x USB-C, Automatikus feszültségválasztás
Gyártó cikkszám:WGCHA45WWT
Cikkszám:391968
8 db Raktáron
Ár:
7.190 Ft
HP intelligens hálózati adapter 65W (4.5-7.4mm), ED494AA helyettesítő
Gyártó cikkszám:H6Y89AA#ABB
Cikkszám:170019
18 db Raktáron
Ár:
7.190 Ft
Nedis ACPA003 univerzális AC-DC tápegység, állítható 9V-24V, 24W, 1.0 - 1.5 A, 6 cserélhető táp dugó
Gyártó cikkszám:ACPA003
Cikkszám:361153
4 db Raktáron
Ár:
7.490 Ft
Nedis NBAU45110BK tápegység GaN | 45 W | 5/9/12/15/20 V DC | 2,25 / 2,33 / 2,92 / 3,0 A
Gyártó cikkszám:NBAU45110BK
Cikkszám:376805
1 db Raktáron
Ár:
7.590 Ft
ANKER Hálózati Töltő USB-C 30W, fehér - A2698G21
Gyártó cikkszám:A2698G21
Cikkszám:384331
19 db Raktáron
Ár:
7.790 Ft
HP intelligens hálózati adapter USB-C 65W
Gyártó cikkszám:1P3K6AA#ABB
Cikkszám:307776
100 db Raktáron
Ár:
5.790 Ft
Nedis ACPA116 univerzális AC-DC tápegység, 6V - 16V, 60W, 8 cserélhető táp dugó
Gyártó cikkszám:ACPA116
Cikkszám:380611
6 db Raktáron
Ár:
8.690 Ft