Nedis WCHAQ15W110BK vezeték nélküli (indukciós) QI töltő 15 W, 2 A
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
9 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: WCHAQ15W110BK
- ChipVilág Cikkszám: 383340
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírás
| Szélesség | 100 mm |
| Magasság | 9 mm |
| Mélység | 100 mm |
| Súly | 75 gramm |
| Kábelhossz | 1,00 méter |
| Szín | Fekete |
| Kimeneti teljesítmény | 10 W 15 W 7,5 W 5 W |
| LED-jelző használatban | Igen |
| Márkáknak megfelelő | Egyetemes |
| Alkalmas eszközhöz | Okostelefon |
| Kompatibilis az eszközzel | Okostelefon |
| Kábelt is beleértve | Igen |
| Áramforrás típusa | USB-tápellátású |
| Bemeneti feszültség | 5 V egyenáram 9 V egyenáram |
| Átmérő | 100 mm |
| Bemeneti áram | 2 A |
| Kapcsolat | USB A-típusú |
| Biztonsági funkciók | Túlfeszültség, túláram , túlmelegedés elleni védelem |
| Töltő típusa | Egyetemes |
| Qi tanúsítvánnyal | Nem |
| Kimeneti áram | 2 A |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
Nedis WCHA20WT gyorstöltő USB-A / USB-C töltő, GaN, PD3.0, 20W, fehér
Gyártó cikkszám:WCHA20WT
Cikkszám:384478
8 db Raktáron
Ár:
2.490 Ft
Devia Smart Series 2, 12W, 2xUSB hálózati töltő adapter - fehér
Gyártó cikkszám:ST329593
Cikkszám:338596
13 db Raktáron
Ár:
2.390 Ft
Nedis WCHA30BK gyorstöltő USB-A / USB-C töltő, GaN, PD3.0, QC, Gyorstöltési funkció 1,5 / 2,0 / 2,5 / 3,0 A, 30W, fekete
Gyártó cikkszám:WCHA30BK
Cikkszám:384479
6 db Raktáron
Ár:
3.090 Ft
Nedis WCHA30WT gyorstöltő USB-A / USB-C töltő, GaN, PD3.0, QC, Gyorstöltési funkció 1,5 / 2,0 / 2,5 / 3,0 A, 30W, fehér
Gyártó cikkszám:WCHA30WT
Cikkszám:391038
18 db Raktáron
Ár:
3.290 Ft
Nedis WCHAU242ABK USB töltő 2,4A, 12W
Gyártó cikkszám:WCHAU242ABK
Cikkszám:384040
6 db Raktáron
Ár:
1.990 Ft
Nedis ACPA006 univerzális AC-DC tápegység, állítható 3V-12V DC 600mA, 6 cserélhető táp dugó, 7,2W
Gyártó cikkszám:ACPA006
Cikkszám:391350
14 db Raktáron
Ár:
3.990 Ft
Samsung gyári USB hálózati töltő adapter TypeC bemenet 25W EPTA800EWE PD.3.0 Super Fast Charging fehér ECO csom
Gyártó cikkszám:SA076381
Cikkszám:379818
15 db Raktáron
Ár:
3.990 Ft
Samsung gyári USB hálózati töltő adapter TypeC bemenet 25W EPTA800EBE PD.3.0 Super Fast Charging fekete ECO csom
Gyártó cikkszám:SA800695
Cikkszám:379819
18 db Raktáron
Ár:
3.990 Ft