Nedis WCGPD100W100WT PD (Power Delivery) töltő / tápegység 100W, 5A, GaN, QC, 5V, 9V, 12V, 15V, 20V, USB-C
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
7 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: WCGPD100W100WT
- ChipVilág Cikkszám: 380036
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírás
| Szélesség | 32 mm |
| Magasság | 62 mm |
| Mélység | 100 mm |
| Súly | 198 gramm |
| Szín | Fehér |
| Kábelt is beleértve | Nem |
| Gyorstöltési funkció | Igen |
| Bemeneti feszültség | 100–240 V AC 50/60 Hz |
| Áramforrás típusa | Hálózati tápellátás |
| Kompatibilis az eszközzel | Okostelefon Tablet Notebook |
| Kimenetek száma | 1 |
| LED-jelző használatban | Nem |
| Anyag | Polikarbonát |
| Támogatott technológia | PD3.0 30 W PD3.0 45 W PD3.0 60 W PD3.0 65 W PD3.0 100 W |
| Bemeneti áram | 1,5 A |
| Tápcsatlakozó | Euro / C típusú (CEE 7/16) |
| A csomagban lévő termékek száma | 1 db |
| Port típusa | USB-C™ |
| Hatalom | 100 W |
| Kimeneti áram | 3,0 A 5,0 A |
| Kimeneti feszültség kiválasztása | Automatikus feszültségválasztás |
| Kimeneti feszültség | 12 V DC 9 V DC 5 V DC 15 V DC 20 V DC |
| Maximális kimeneti áram portonként | 5,0 A |
| Maximális kimeneti teljesítmény | 100 W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
LENOVO AC Adapter - 65W Standard USB-C AC Adapter Gen 2-EU1/Arabia/Indonesia/ROK
Gyártó cikkszám:4X21S91187
Cikkszám:387278
12 db Raktáron
Ár:
16.390 Ft
Nedis WGCHA100WBK töltő 100 W, GaN, PD3.0, QC 2,5 / 3,0 / 5,0 A, Kimenetek száma: 3, USB-A / 2x USB-C, fekete
Gyártó cikkszám:WGCHA100WBK
Cikkszám:391479
5 db Raktáron
Ár:
15.190 Ft
LENOVO Slim USB-C 65W AC Adapter(CE)
Gyártó cikkszám:GX20Z46255
Cikkszám:333183
29 db Raktáron
Ár:
15.090 Ft
LENOVO AC Adapter - 65W USB-C Standard - ThinkPad E4/5-90/95, L3/4/5-90, T4/5-90/95/s, x390/95. x1-C/Y
Gyártó cikkszám:4X20M26272
Cikkszám:238095
93 db Raktáron
Ár:
13.490 Ft
LENOVO USB-C 65W AC Adapter (CE)
Gyártó cikkszám:GX20P92529
Cikkszám:270054
100 db Raktáron
Ár:
11.590 Ft
LENOVO 65W Round Tip AC Adapter(CE)
Gyártó cikkszám:GX20K78592
Cikkszám:333175
57 db Raktáron
Ár:
11.090 Ft
LENOVO AC Adapter - 65W USB-C Wall Adapter-EU Pin
Gyártó cikkszám:4X21L54610
Cikkszám:356593
25 db Raktáron
Ár:
10.490 Ft
HP intelligens hálózati adapter 90W (4.5-7.4mm), ED495AA helyettesítő
Gyártó cikkszám:H6Y90AA#ABB
Cikkszám:169389
16 db Raktáron
Ár:
10.190 Ft