Nedis ACPA116 univerzális AC-DC tápegység, 6V - 16V, 60W, 8 cserélhető táp dugó
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
6 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: ACPA116
- ChipVilág Cikkszám: 380611
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírás
| Szélesség | 138 mm |
| Magasság | 51 mm |
| Mélység | 35 mm |
| Súly | 279 gramm |
| Szín | Fekete |
| Anyag | ABS |
| Kimeneti teljesítmény | 60 W |
| Áramforrás típusa | Hálózati tápellátás |
| Tápcsatlakozó | C típus (CEE 7/16) |
| Kimenetek száma | 1 |
| Tápkábel A oldal | Euro / C típusú (CEE 7/16) |
| Maximális energiafogyasztás | 60 W |
| Bemeneti áram | 1,5 A |
| Kábelhossz | 1,10 méter |
| Kimeneti feszültség kiválasztása | Manuálisan |
| Készülék | Egyetemes |
| Kimeneti csatlakozó típusa | 5,0 x 2,1 mm 5,5 x 2,5 mm 3,5 x 1,35 mm 3,5 x 1,1 mm 4,0 x 1,7 mm 4,8 x 1,7 mm 5,5 x 2,1 mm 6,3 x 3,0 mm |
| Hálózati adapter kábelhossza | 1,10 méter |
| Bemeneti feszültség | 100–240 V AC |
| A csomagban lévő termékek száma | 1 db |
| Kimeneti áram | 5,0–5,2 A |
| Csatlakozók száma | 8 dugó |
| Kimeneti feszültség | 6–16 V egyenáram |
| Maximális kimeneti áram portonként | 5,0 A |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
ANKER Hálózati Töltő, 511 Nano, 30W USB-C, EU, fehér - A2147G21
Gyártó cikkszám:A2147G21
Cikkszám:328197
8 db Raktáron
Ár:
8.990 Ft
ANKER Hálózati Töltő USB-C 30W, fehér - A2698G21
Gyártó cikkszám:A2698G21
Cikkszám:384331
19 db Raktáron
Ár:
7.790 Ft
HP 65W-os, halogénmentes LC USB-C váltóáramú adapter
Gyártó cikkszám:AJ7X5AA#ABB
Cikkszám:387510
10 db Raktáron
Ár:
9.690 Ft
Nedis NBAU45110BK tápegység GaN | 45 W | 5/9/12/15/20 V DC | 2,25 / 2,33 / 2,92 / 3,0 A
Gyártó cikkszám:NBAU45110BK
Cikkszám:376805
1 db Raktáron
Ár:
7.590 Ft
Nedis ACPA003 univerzális AC-DC tápegység, állítható 9V-24V, 24W, 1.0 - 1.5 A, 6 cserélhető táp dugó
Gyártó cikkszám:ACPA003
Cikkszám:361153
4 db Raktáron
Ár:
7.490 Ft
Nedis WGCHA45WBK töltő 45 W | GaN | PD3.0, Gyorstöltési funkció, 2,25 / 3,0 A, 2x USB-C, Automatikus feszültségválasztás
Gyártó cikkszám:WGCHA45WBK
Cikkszám:391967
4 db Raktáron
Ár:
7.190 Ft
Nedis WGCHA45WWT töltő 45 W | GaN | PD3.0, Gyorstöltési funkció, 2,25 / 3,0 A, 2x USB-C, Automatikus feszültségválasztás
Gyártó cikkszám:WGCHA45WWT
Cikkszám:391968
8 db Raktáron
Ár:
7.190 Ft
HP intelligens hálózati adapter 90W (4.5-7.4mm), ED495AA helyettesítő
Gyártó cikkszám:H6Y90AA#ABB
Cikkszám:169389
16 db Raktáron
Ár:
10.190 Ft