Nedis ACPA006 univerzális AC-DC tápegység, állítható 3V-12V DC 600mA, 6 cserélhető táp dugó, 7,2W
-
Elérhetőség:
14 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: ACPA006
- ChipVilág Cikkszám: 391350
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírás
| Szélesség | 39 mm |
| Magasság | 68 mm |
| Mélység | 68 mm |
| Súly | 104 gramm |
| Szín | Fekete |
| Anyag | ABS |
| Áramforrás típusa | Hálózati tápellátás |
| Tápcsatlakozó | C típus (CEE 7/16) |
| Kimenetek száma | 1 |
| Tápkábel A oldal | Euro / C típusú (CEE 7/16) |
| Hálózati adapter kábelhossza | 1,80 méter |
| Kábelhossz | 1,80 méter |
| Kimeneti feszültség kiválasztása | Manuálisan |
| Készülék | Egyetemes |
| Kimeneti csatlakozó típusa | 5,0 x 2,1 mm 5,5 x 2,5 mm 3,5 x 1,35 mm 5,5 x 1,5 mm 2,5 mm-es jack dugó 3,5 mm-es jack dugó |
| Kimeneti teljesítmény | 7,2 W |
| Bemeneti feszültség | 100–240 V AC |
| A csomagban lévő termékek száma | 1 db |
| Kimeneti áram | 600 mA |
| Csatlakozók száma | 6 dugó |
| Kimeneti feszültség | 3–12 V egyenáram |
| SmartLife | Nem |
| Maximális energiafogyasztás | 7,20 W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
Samsung gyári USB hálózati töltő adapter TypeC bemenet 25W EPTA800EWE PD.3.0 Super Fast Charging fehér ECO csom
Gyártó cikkszám:SA076381
Cikkszám:379818
15 db Raktáron
Ár:
3.990 Ft
Samsung gyári USB hálózati töltő adapter TypeC bemenet 25W EPTA800EBE PD.3.0 Super Fast Charging fekete ECO csom
Gyártó cikkszám:SA800695
Cikkszám:379819
18 db Raktáron
Ár:
3.990 Ft
Nedis WCHA30WT gyorstöltő USB-A / USB-C töltő, GaN, PD3.0, QC, Gyorstöltési funkció 1,5 / 2,0 / 2,5 / 3,0 A, 30W, fehér
Gyártó cikkszám:WCHA30WT
Cikkszám:391038
18 db Raktáron
Ár:
3.290 Ft
Nedis WCHA30BK gyorstöltő USB-A / USB-C töltő, GaN, PD3.0, QC, Gyorstöltési funkció 1,5 / 2,0 / 2,5 / 3,0 A, 30W, fekete
Gyártó cikkszám:WCHA30BK
Cikkszám:384479
6 db Raktáron
Ár:
3.090 Ft
Lenovo 20W USB-A Fali Töltőadapter
Gyártó cikkszám:ZG38C07909
Cikkszám:393143
38 db Raktáron
Ár:
4.990 Ft
Nedis WCHAQ15W110BK vezeték nélküli (indukciós) QI töltő 15 W, 2 A
Gyártó cikkszám:WCHAQ15W110BK
Cikkszám:383340
9 db Raktáron
Ár:
2.690 Ft
Nedis WCHA20WT gyorstöltő USB-A / USB-C töltő, GaN, PD3.0, 20W, fehér
Gyártó cikkszám:WCHA20WT
Cikkszám:384478
8 db Raktáron
Ár:
2.490 Ft
Devia Smart Series 2, 12W, 2xUSB hálózati töltő adapter - fehér
Gyártó cikkszám:ST329593
Cikkszám:338596
13 db Raktáron
Ár:
2.390 Ft