HP intelligens hálózati adapter 90W (4.5-7.4mm), ED495AA helyettesítő
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | HP HEWLETT PACKARD |
| Mely típushoz | HP Commercial notebook |
-
Elérhetőség:
16 db Raktáron
- Gyártó: Hp bps attach
- Gyártó cikkszám: H6Y90AA#ABB
- ChipVilág Cikkszám: 169389
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| A doboz tartalma | Váltóáramú tápegység; 1 tápkábel; 4,5–7,4 mm átalakító hardverkulcs; Jótállási jegy |
| A kapcsolat típusa | 4,5 mm-es hengeres csatlakozó |
| Bemeneti frekvencia | 47–63 Hz |
| Bemeneti hatékonyság | Legalább 89% 115 V (AC)/230 V (AC) esetén, 20 V/3,25 A mellett |
| Csatlakozó leírása | 4,5 mm-es (aljzat)–7,4 mm-es (dugós csatlakozó) hardverkulcs |
| Hardverkompatibilitás | HP noteszgépek 4,5mm-es, 7,4 mm-es csatlakozókkal |
| Jótállás | Egy éves, világszerte érvényes, alkatrészekre és javításra vonatkozó korlátozott jótállás |
| Kábelhossz | 180 cm (tápkábel); 100 cm (4,5 mm-es csatlakozókábel) |
| Kimeneti áramerősség korlátja | max. 11 A |
| Kimeneti feszültség | 19 V |
| Kimeneti feszültség tartási ideje | 5 ezredmásodperc 115 V (AC) bemenet esetén |
| Kimeneti teljesítmény | 90 W |
| Minimális rendszerkövetelmények | 4,5 mm-es váltóáramú csatlakozó |
| Működési bemeneti áramerősség | 1,5 A 90 V (AC) maximális feszültségen |
| Működési hőmérséklet-tartomány | 32 to 95°F |
| Műszaki megjegyzések | A HP táblagépek a kis adapterrel csatlakoztathatók. |
| Nyugalmi páratartalom-tartomány | 10–95% relatív páratartalom |
| Regisztráció szükséges | No |
| Származási ország | Kína |
| Tanúsítványok és megfelelőségi információ | CE jelölés; IEC 60950-1; EN 60950-1; UL 60950-1; UL 62368-1; SELV; C-UL-US; DENAN; EN 55022 B osztály; FCC B osztály; CISPR 32 B osztály; CCC; NOM-1 NYCE; NORDICS; MTBF |
| Tápellátás rendelkezésre állása | 90 W |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány | -4 to 185°F |
| Túlfeszültség elleni védelem | 20 V: 29 V |
| UNSPSC kód | 39121006 |
| Üzemeltetési magasság | Legfeljebb 5000 m |
| Üzemi páratartalom-tartomány | 20–95% relatív páratartalom (nem lecsapódó) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
LENOVO AC Adapter - 65W USB-C Wall Adapter-EU Pin
Gyártó cikkszám:4X21L54610
Cikkszám:356593
25 db Raktáron
Ár:
10.490 Ft
HP 65W-os, halogénmentes LC USB-C váltóáramú adapter
Gyártó cikkszám:AJ7X5AA#ABB
Cikkszám:387510
10 db Raktáron
Ár:
9.690 Ft
LENOVO 65W Round Tip AC Adapter(CE)
Gyártó cikkszám:GX20K78592
Cikkszám:333175
57 db Raktáron
Ár:
11.090 Ft
ANKER Hálózati Töltő, 511 Nano, 30W USB-C, EU, fehér - A2147G21
Gyártó cikkszám:A2147G21
Cikkszám:328197
8 db Raktáron
Ár:
8.990 Ft
LENOVO USB-C 65W AC Adapter (CE)
Gyártó cikkszám:GX20P92529
Cikkszám:270054
100 db Raktáron
Ár:
11.590 Ft
Nedis ACPA116 univerzális AC-DC tápegység, 6V - 16V, 60W, 8 cserélhető táp dugó
Gyártó cikkszám:ACPA116
Cikkszám:380611
6 db Raktáron
Ár:
8.690 Ft
ANKER Hálózati Töltő USB-C 30W, fehér - A2698G21
Gyártó cikkszám:A2698G21
Cikkszám:384331
19 db Raktáron
Ár:
7.790 Ft
Nedis NBAU45110BK tápegység GaN | 45 W | 5/9/12/15/20 V DC | 2,25 / 2,33 / 2,92 / 3,0 A
Gyártó cikkszám:NBAU45110BK
Cikkszám:376805
1 db Raktáron
Ár:
7.590 Ft