HP intelligens hálózati adapter 65W (4.5-7.4mm), ED494AA helyettesítő
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | HP HEWLETT PACKARD |
-
Elérhetőség:
18 db Raktáron
- Gyártó: Hp bps attach
- Gyártó cikkszám: H6Y89AA#ABB
- ChipVilág Cikkszám: 170019
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| A doboz tartalma | Váltóáramú tápegység; 1 tápkábel; Jótállási jegy |
| A kapcsolat típusa | 4,5 mm-es hengeres csatlakozó |
| Bemeneti frekvencia | 47–63 Hz |
| Bemeneti hatékonyság | Legalább 84% 115 V (AC)/230 V (AC) esetén, 9 V/3 A mellett |
| Hardverkompatibilitás | Kompatibilis a HP ProBook 440 G6 Notebook PC; HP ProBook 450 G6 Notebook PC; HP ProBook x360 11 G3 EE Notebook PC; HP Stream 11 Pro G4 EE; HP ProBook x360 440 G1; HP ProBook 640 G4; HP ProBook 645 G4; HP EliteBook 840 G5 Healthcare Edition; HP EliteBook 830 G5; HP EliteBook 840 G5; HP EliteBook 850 G5; HP EliteBook 840r G4; HP EliteBook 745 G5; HP EliteBook 755 G5; HP EliteBook 735 G5; HP ZBook x2 G4; HP ZBook 14u G5; HP ProBook 470 G5; HP ProBook 455 G5; HP ProBook 450 G5; HP ProBook 440 G5; HP ProBook 430 G5; HP EliteBook x360 1030 G2; HP EliteBook 820 G4; HP EliteBook 840 G4; HP EliteBook 850 G4; HP EliteBook 745 G4; HP EliteBook 755 G4; HP EliteBook 725 G4; HP ProBook 640 G3; HP ProBook 650 G3; HP ProBook 645 G3; HP ProBook 655 G3; HP ZBook 15u G4; ZBook 14u G4; HP Stream 11 Pro G3; HP ProBook 470 G4; HP ProBook 450 G4; HP ProBook 455 G4; HP ProBook 440 G4; HP ProBook 430 G4; HP ChromeBook 13; HP ChromeBook 11 G5; HP 250 G5; HP 255 G5; HP EliteBook 1030 G1; HP ZBook 15u G3; HP Spectre Pro x360 G2; HP ProBook 640 G2; HP ProBook 650 G2; HP ProBook 645 G2; HP ProBook 655 G2; HP EliteBook 1040 G3; HP EliteBook 850 G3; HP EliteBook 840 G3; HP EliteBook 820 G3; HP EliteBook 745 G3; HP EliteBook 755 G3; HP ChromeBook 14 G4; HP ProBook 470 G3; HP ProBook 450 G3; HP ProBook 455 G3; HP ProBook 440 G3; HP ProBook 430 G3; HP EliteBook 725 G3; HP ChromeBook 11 G4; HP x360 310 G2; HP 350 G2; HP Spectre Pro x360 Convertible PC; HP ProBook 11 G1 Education Edition G1; HP EliteBook Revolve 810 G3; HP EliteBook 1040 G2; HP EliteBook 1020 G1; HP ZBook 15u G2; HP ZBook 14 G2; HP Elite x2 1011 G1 |
| Jótállás | A jótállási időszak a HP üzleti célú noteszgépadapterek esetén 1 év, amely alkatrészcserére vonatkozik. További támogatás (csak Észak-Amerikában) a hét mindennapján 24 órában elérhető, telefonon, és online támogatói fórumokban. |
| Kábelhossz | 180 cm |
| Kimeneti áramerősség korlátja | Max. 5 A |
| Kimeneti feszültség | 18,5 V |
| Kimeneti feszültség tartási ideje | 5 ezredmásodperc 115 V (AC) bemenet esetén |
| Kimeneti teljesítmény | 65 W |
| Minimális rendszerkövetelmények | 4,5 mm-es váltóáramú csatlakozó |
| Működési bemeneti áramerősség | 1,7 A 90 V (AC) maximális feszültségen |
| Működési hőmérséklet-tartomány | 41 to 95°F |
| Műszaki megjegyzések | A HP táblaszámítógépek csatlakoztatásához kicsi hardverkulcsra van szükség. |
| Nyugalmi páratartalom-tartomány | 10–95% relatív páratartalom |
| Regisztráció szükséges | No |
| Származási ország | Kína |
| Tanúsítványok és megfelelőségi információ | CE jelölés; CCC; cUL; UL; CSA; GS; Ausztrál elektromos használati engedély; C jelölés; NOM; KC; GOST; SABS; S jelölés; BSMI; ISC; PSE; PSB; SII |
| Tápellátás rendelkezésre állása | 65 W |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány | -4 to 185°F |
| Túlfeszültség elleni védelem | 20 V: 29 V |
| UNSPSC kód | 43211612 |
| Üzemeltetési magasság | Legfeljebb 5000 m |
| Üzemi páratartalom-tartomány | 20–95% relatív páratartalom (nem lecsapódó) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
Nedis ACPA007 univerzális AC-DC tápegység, állítható 3V-12V, 2,25A, 27W, 6 cserélhetó táp dugó
Gyártó cikkszám:ACPA007
Cikkszám:385041
4 db Raktáron
Ár:
7.190 Ft
Nedis WGCHA45WWT töltő 45 W | GaN | PD3.0, Gyorstöltési funkció, 2,25 / 3,0 A, 2x USB-C, Automatikus feszültségválasztás
Gyártó cikkszám:WGCHA45WWT
Cikkszám:391968
8 db Raktáron
Ár:
7.190 Ft
Nedis WGCHA45WBK töltő 45 W | GaN | PD3.0, Gyorstöltési funkció, 2,25 / 3,0 A, 2x USB-C, Automatikus feszültségválasztás
Gyártó cikkszám:WGCHA45WBK
Cikkszám:391967
4 db Raktáron
Ár:
7.190 Ft
Nedis ACPA003 univerzális AC-DC tápegység, állítható 9V-24V, 24W, 1.0 - 1.5 A, 6 cserélhető táp dugó
Gyártó cikkszám:ACPA003
Cikkszám:361153
4 db Raktáron
Ár:
7.490 Ft
Nedis NBAU45110BK tápegység GaN | 45 W | 5/9/12/15/20 V DC | 2,25 / 2,33 / 2,92 / 3,0 A
Gyártó cikkszám:NBAU45110BK
Cikkszám:376805
1 db Raktáron
Ár:
7.590 Ft
ANKER Hálózati Töltő USB-C 30W, fehér - A2698G21
Gyártó cikkszám:A2698G21
Cikkszám:384331
19 db Raktáron
Ár:
7.790 Ft
HP intelligens hálózati adapter USB-C 65W
Gyártó cikkszám:1P3K6AA#ABB
Cikkszám:307776
100 db Raktáron
Ár:
5.790 Ft
Nedis ACPA116 univerzális AC-DC tápegység, 6V - 16V, 60W, 8 cserélhető táp dugó
Gyártó cikkszám:ACPA116
Cikkszám:380611
6 db Raktáron
Ár:
8.690 Ft