KONIX - UFC Gaming Egérpad 320x270mm, Mintás
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Anyag | szivacs |
| Gyártó | KONIx |
| Jelleg | Gamer egérpad |
| Szín | vegyes |
| Típus | billentyűzethez |
-
Elérhetőség:
2 db Raktáron
- Gyártó: Konix
- Gyártó cikkszám: KX-UFC-MP-RED
- ChipVilág Cikkszám: 327913
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| Title | UFC mouse pad |
| EAN | 3328170289115 |
Characteristics
| Color | Red and Black |
| Length | 32cm |
| Height | 27cm |
| Weight | 0.167kg |
| Content of the box | Mouse pad |
| Specific characteristics of a product type | Mouse pad |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
WHITE SHARK RED KNIGHT piros gamer egérpad (400x300x3 mm)
Gyártó cikkszám:GMP-2102
Cikkszám:303218
3 db Raktáron
Ár:
7.490 Ft
HP HYPERX gaming egérpad Pulsefire - M méret
Gyártó cikkszám:4Z7X3AA
Cikkszám:318525
29 db Raktáron
Ár:
7.390 Ft
WHITE SHARK BLUE KNIGHT kék gamer egérpad (400x300x3 mm)
Gyártó cikkszám:GMP-2103
Cikkszám:303219
3 db Raktáron
Ár:
8.290 Ft
WHITE SHARK PRÉMIUM ESL-MP1 KARUTA XL EGÉRPAD 90 x 40 cm Fekete
Gyártó cikkszám:WSP ESL-MP1
Cikkszám:302324
1 db Raktáron
Ár:
5.490 Ft
HP HYPERX gaming egérpad Pulsefire - L méret
Gyártó cikkszám:4Z7X4AA
Cikkszám:318526
11 db Raktáron
Ár:
9.790 Ft
WHITE SHARK PREMIUM ESL-MP4 KABUTO XL EGÉRPAD 90 x 40 cm Fekete
Gyártó cikkszám:WSP ESL-MP4
Cikkszám:378470
11 db Raktáron
Ár:
5.290 Ft
LOGITECH Egérpad - Studio Series csúszás és cseppálló kialakítással, Középszürke
Gyártó cikkszám:956-000052
Cikkszám:315833
42 db Raktáron
Ár:
5.290 Ft
LOGITECH Egérpad - G440 Gaming Pad, Kemény borítás
Gyártó cikkszám:943-000792
Cikkszám:338067
49 db Raktáron
Ár:
9.890 Ft