HP dokkoló többsoros Hub Universal USB-C
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | HP HEWLETT PACKARD |
-
Elérhetőség:
20 db Raktáron
- Gyártó: Hp bps attach
- Gyártó cikkszám: 50H55UT
- ChipVilág Cikkszám: 357902
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| A doboz tartalma | HP Universal USB-C többportos elosztó; Termékkel kapcsolatos tájékoztatás; Jótállás |
| Biztonságfelügyelet | A biztonságos firmware-frissítés megfelel a HP biztonságos firmware-re vonatkozó követelményeinek |
| Felügyeletei funkciók | PXE Boot; MAC-cím-átadás (MAPT); LAN és WLAN közötti váltás; Hálózati ébresztés (WoL) (korábbi típusú és modern készenléti funkció) |
| Fenntartható hatásra vonatkozó specifikációk | A csomagolás újrahasznosítható |
| Gazdagép tápellátása | Legfeljebb 65 W USB Type-C®-porton keresztül (90 W-os tápegység szükséges hozzá) |
| Hardverkompatibilitás | Kompatibilis az integrált USB Power Delivery és DisplayPort-csatlakozóval felszerelt, szabad USB Type-C® porttal rendelkező számítógépekkel |
| Jótállás | Egyéves korlátozott garancia |
| Kábelhossz | 30 cm |
| Kijelzőtámogatás | Legfeljebb két 4K kijelző támogatott HDMI 2.0 és DisplayPort™1.2 digitális videokimeneten keresztül, a gazdaeszköz képességeitől függően. Egy 4K képernyő 60 Hz-en, két 4K kijelző pedig 30 Hz-en működik |
| Kompatibilis operációs rendszerek | Windows 10; Windows 11; macOS; Chrome OS™ |
| Megfelelőségi nyilatkozatra vonatkozó megjegyzések | Nem a HP által gyártott, az USB-C® iparági szabványokkal kompatibilis, válogatott noteszgépmodelleken végzett belső HP-teszt alapján. |
| Minimális rendszerkövetelmények | USB Type-C®? (USB Power Delivery, alternatív üzemmódú DisplayPort™) |
| Működési feszültség | 5–20 V |
| Működési hőmérséklet-tartomány | 0 to 95°F |
| Nyugalmi páratartalom-tartomány | 5–95%, nem lecsapódó |
| Portok | 1 USB Type-C®, 5 Gb/s jelátviteli sebesség; 2 USB Type-A, 5 Gb/s jelátviteli sebesség; 1 RJ-45; 1 USB Type-C® továbbított töltéshez (USB Power Delivery legfeljebb 65 W-ig) |
| Regisztráció szükséges | No |
| Származási ország | Készült Kínában |
| Szín | Fekete |
| Támogatott kijelzők | Két monitor |
| Tápellátási (PD) profilok | 5 V/5 A; 9 V/5 A; 12 V/5 A; 15 V/5 A; 20 V/5 A; 10 V/5 A |
| Tartalmazza a szoftvert | HP One Click Installer (OCI) firmware-frissítés |
| UNSPSC kód | 43211609 |
| Üzemen kívüli élettartam | 100 cm; 6 lap |
| Üzemen kívüli hőmérséklet – Celsius | –20–60 °C |
| Üzemi élettartam | 76 cm; 6 lap |
| Üzemi páratartalom-tartomány | 5–90%, nem lecsapódó |
| Véletlenszerű rezgés működés közben | 0,21 Grms; 5–500 Hz |
| Véletlenszerű rezgés működési időn kívül | 2,09 Grms; 5–500 Hz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
SANDBERG USB3.2 Cloner Dock for NVMe M.2 SSD
Gyártó cikkszám:136-72
Cikkszám:390853
3 db Raktáron
Ár:
24.290 Ft
SANDBERG USB-C Dokkoló 13in1 DockingStation Pro
Gyártó cikkszám:136-61
Cikkszám:376683
4 db Raktáron
Ár:
36.590 Ft
SANDBERG USB-C 6-in-1 MediaDock, 6xUSB/1xHDMI
Gyártó cikkszám:136-77
Cikkszám:390855
5 db Raktáron
Ár:
19.890 Ft
SANDBERG USB-C dokkoló, USB-C 10-in-1 Docking Station
Gyártó cikkszám:136-31
Cikkszám:311256
12 db Raktáron
Ár:
19.790 Ft
SANDBERG USB-C dokkoló, USB-C 6in1 Travel Dock
Gyártó cikkszám:136-33
Cikkszám:311258
12 db Raktáron
Ár:
18.290 Ft
SANDBERG USB-C Dokkoló HDMI + 2xUSB-A + 2xUSB-C + PD100W
Gyártó cikkszám:136-65
Cikkszám:376684
7 db Raktáron
Ár:
14.990 Ft
SANDBERG USB-C dokkoló, USB-C Dock 2xHDMI+1xVGA+USB+PD
Gyártó cikkszám:136-35
Cikkszám:311260
6 db Raktáron
Ár:
13.490 Ft
COLORWAY USB-elosztó (dokkolóállomás) CW-HUB03, USB-C 6-B-1 Type C PD 100W/USB3.0x3/USB2.0/RJ45
Gyártó cikkszám:CW-HUB03
Cikkszám:378141
5 db Raktáron
Ár:
12.190 Ft