COLORWAY USB-elosztó (dokkolóállomás) CW-HUB03, USB-C 6-B-1 Type C PD 100W/USB3.0x3/USB2.0/RJ45
-
Elérhetőség:
5 db Raktáron
- Gyártó: Colorway
- Gyártó cikkszám: CW-HUB03
- ChipVilág Cikkszám: 378141
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Jellemzők:
| év: | USB-elosztó (dokkolóállomás) ColorWay USB-C 6-?-1 Type C PD 100W/USB3.0?3/USB2.0/RJ45 (CW-HUB03) |
| Kód: | CW-HUB03 |
| Gyártó: | ColorWay |
| Típus: | USB hub |
| Bemenet: | DC 5V?3A/15V?3A/20V?5A |
| Bemeneti portok: | DC 5V?0,9A |
| Kimeneti portok: | 1xUSB C, 1xUSB A 2.0, 3xUSB A 3.0, 1xRJ45 |
| csatlakozó ?1: | C típusú |
| Max áramerősség: | 5A |
| Kábel hossza: | 0,17 m |
| Anyag: | Alumínium ötvözet |
| Szín: | sötétszürke |
| Méretek: | 42x112,5x16,5 mm |
Jellemzők:
- USB Type-C: Power Delivery (PD) 3.0: Támogatja a 100 W-os teljesítményt a laptop és más eszközök gyors feltöltéséhez.
- Adatátvitel: Akár 480 Mbps sebesség, gyors információcserét biztosít az eszközök között.
- USB A 3.0 (3 port): Adatátviteli sebesség: Akár 5 Gbps, amely lehetővé teszi nagy fájlok gyors átvitelét és külső eszközök, például flash meghajtók, merevlemezek, egerek és billentyűzetek használatát.
- USB A 2.0: Adatátvitel: Alacsonyabb adatátviteli sebességű eszközök, például billentyűzetek és egerek csatlakoztatásához.
- RJ45 Ethernet: Csatlakozási sebesség: Támogatja a 10/100/1000 Mbps hálózati csatlakozási sebességet, amely stabil és gyors internet-hozzáférést biztosít.
- Plug&Play: Könnyen csatlakoztatható: Nincs szükség illesztőprogram telepítésére, így gyorsan és egyszerűen elkezdheti használni az eszközt.
- Kompatibilitás: Támogatja a különböző operációs rendszereket, beleértve a MacOS, Windows, Android és más rendszereket, így ez az eszköz univerzális minden felhasználó számára.
- Magas szintű biztonság: túlfeszültség, túlterhelés, rövidzárlat, túlmelegedés elleni védelem
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
HAMA 201620, FIC E3 HÁLÓZTI TÖLTŐ (PD) 20W+LIGHTNING - USB TYPE-C ADATKÁBEL
Gyártó cikkszám:00201620
Cikkszám:391241
10 db Raktáron
Ár:
12.190 Ft
HAMA FIC HIGH SPEED HDMI KÁBEL ETHERNETTEL, 10,0M
Gyártó cikkszám:00205009
Cikkszám:353822
6 db Raktáron
Ár:
12.190 Ft
Nedis CCBW64210AT02 USB-C (USB C) dugó - 3x USB, HDMI, RJ45, 5 Gbps
Gyártó cikkszám:CCBW64210AT02
Cikkszám:380129
3 db Raktáron
Ár:
12.190 Ft
LEGRAND konszolidációs patch kábel RJ45-RJ45 Cat6 árnyékolatlan (U/UTP) LSZH (LSOH) 15 méter kék d: 6,2 mm AWG24 LCS3
Gyártó cikkszám:051511
Cikkszám:361984
36 db Raktáron
Ár:
12.190 Ft
KELINE Elosztópanel 6x250V, túlfeszültség védelemmel 1U, 19", 2.5m
Gyártó cikkszám:620P06
Cikkszám:361439
12 db Raktáron
Ár:
12.190 Ft
KENSINGTON Monitorállvány (Extra Wide Monitor Stand)
Gyártó cikkszám:K55726EU
Cikkszám:342211
2 db Raktáron
Ár:
12.190 Ft
ARCTIC COOLING Z1 Basic Monitor konzol
Gyártó cikkszám:AEMNT00039A
Cikkszám:310431
4 db Raktáron
Ár:
11.990 Ft
LEGRAND Elosztósor Premium 4x2P+F forgatható, 3 m vezetékkel, fehér
Gyártó cikkszám:694536
Cikkszám:344159
2 db Raktáron
Ár:
12.390 Ft