COLORWAY USB-elosztó (dokkolóállomás) CW-HUB01, ColorWay USB-C 5-b-1 Type C PD 100W/USB3.0x3/HDMI 4K
-
Elérhetőség:
3 db Raktáron
- Gyártó: Colorway
- Gyártó cikkszám: CW-HUB01
- ChipVilág Cikkszám: 378139
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Jellemzők:
| név: | USB-elosztó (dokkolóállomás) ColorWay USB-C 5-?-1 Type C PD 100W/USB3.0?3/HDMI 4? (CW-HUB01) |
| Kód: | CW-HUB01 |
| Gyártó: | ColorWay |
| Típus: | USB hub |
| Bemenet: | DC 5V?3A/15V?3A/20V?5A |
| Bemeneti portok: | DC 5V?0,9A |
| Kimeneti portok: | 1xUSB C, 1xHDMI, 3xUSB A 3.0 |
| csatlakozó ?1: | C típusú |
| Max áramerősség: | 5A |
| Kábel hossza: | 0,17 m |
| Anyag: | Alumínium ötvözet |
| Szín: | sötétszürke |
| Méretek: | 42x112,5x16,5 mm |
Jellemzők:
- USB Type-C: Támogatja a Power Delivery (PD) 3.0-t, maximum 100 W teljesítménnyel, lehetővé téve az eszközök gyors feltöltését.
- Adatátvitel akár 480 Mbps sebességgel, gyors információcserét biztosítva az eszközök között.
- HDMI: Támogatja az UHD 4K videomegjelenítést 30 Hz-en, kiváló minőségű képeket biztosítva munkához és játékhoz.
- USB A 3.0 (3 port): Gyors adatátvitel akár 5 Gb/s-ig, ami megkönnyíti a külső eszközök, például flash meghajtók, merevlemezek, egerek és billentyűzetek csatlakoztatását és használatát.
- Plug&Play: Könnyű csatlakozás illesztőprogramok telepítése nélkül, azonnali használatra készen, ami időt takarít meg.
- Kompatibilitás: A különféle operációs rendszerek, köztük a MacOS, Windows, Android és mások támogatása ideálissá teszi ezt az eszközt bármely felhasználó számára.
- Magas szintű biztonság: túlfeszültség, túlterhelés, rövidzárlat, túlmelegedés elleni védelem
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
D-LINK Átalakító USB Type-C to Ethernet Adapter 1000Mbps, DUB-E130
Gyártó cikkszám:DUB-E130
Cikkszám:273020
1 db Raktáron
Ár:
8.390 Ft
SANDBERG Hub és elosztó, USB-C/A to 4xUSB 3.0 Hub
Gyártó cikkszám:136-63
Cikkszám:376690
94 db Raktáron
Ár:
8.390 Ft
BLACKBIRD Kábel Patch UTP CAT.5E 100m Szürke dobozos
Gyártó cikkszám:BH1520
Cikkszám:351416
2 db Raktáron
Ár:
8.390 Ft
HAMA 201610, FIC E3 AUTÓS TÖLTŐ SZETT (2,4A) LIGHTNING - USB ADATKÁBELLEL, FEHÉR
Gyártó cikkszám:00201610
Cikkszám:391247
9 db Raktáron
Ár:
8.390 Ft
Nedis COTG15010GY200 balanced/szimmetrikus XLR 3 tűs dugó | XLR 3 tűs aljzat, 20m
Gyártó cikkszám:COTG15010GY200
Cikkszám:378410
9 db Raktáron
Ár:
8.390 Ft
Nedis UHUBU2730BK aktív 7 portos USB HUB, USB 2.0, 5V táp
Gyártó cikkszám:UHUBU2730BK
Cikkszám:379566
19 db Raktáron
Ár:
8.290 Ft
ROLINE kábel DisplayPort M/M 2.0m
Gyártó cikkszám:11.04.5602
Cikkszám:165044
1 db Raktáron
Ár:
8.490 Ft
AVAX Átalakító adapter USB-C 3.0 - Ethernet Gigabit port
Gyártó cikkszám:AVAX_AD604
Cikkszám:383286
5 db Raktáron
Ár:
8.290 Ft