COLORWAY USB-elosztó CW-HUB04, USB-C 4-B-1 USB2.0X3/USB3.0
-
Elérhetőség:
17 db Raktáron
- Gyártó: Colorway
- Gyártó cikkszám: CW-HUB04
- ChipVilág Cikkszám: 378142
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Ennek köszönhetően egyszerre több külső eszközt is csatlakoztathat, ami kényelmesebbé és produktívabbá teszi a munkáját. A kábelek folyamatos cseréje helyett folyamatosan hozzáférhet az összes szükséges eszközhöz, például billentyűzetekhez, egerekhez, külső merevlemezekhez és egyéb perifériás eszközökhöz, amivel időt takaríthat meg a felesleges csatlakozásokon.
Jellemzők:
| név: | USB-elosztó ColorWay USB-C 4-?-1 USB2.0?3/USB3.0 (CW-HUB04) |
| Kód: | CW-HUB04 |
| Gyártó: | ColorWay |
| Típus: | USB hub |
| Bemeneti portok: | USB Type-C |
| Kimeneti portok: | 3xUSB A 2.0, 1xUSB A 3.0 |
| csatlakozó ?1: | C típusú |
| Max áramerősség: | 5A |
| Kábel hossza: | 0,12 m |
| Anyag: | Alumínium ötvözet |
| Szín: | sötétszürke |
| Méretek: | 90x15x8 mm |
Jellemzők:
- USB Type-C bemenet: Kompatibilis a modern eszközök széles skálájával, megbízható és stabil kapcsolatot biztosítva.
- USB A 3.0 (2 port): Adatátviteli sebesség: Akár 5 Gb/s, amely lehetővé teszi nagy fájlok gyors átvitelét és nagy sebességű külső eszközök, például flash meghajtók és merevlemezek használatát.
- USB A 2.0 (2 port): Adatátvitel: Akár 480 Mbps sebesség, ideális perifériák, például egerek, billentyűzetek és nyomtatók csatlakoztatásához.
- Plug&Play: Könnyen csatlakoztatható: Nincs szükség illesztőprogram telepítésére, azonnali készenlétet biztosít.
- Kompatibilitás: Támogatja a különböző operációs rendszereket: MacOS, Windows, Android és mások, ami ezt az eszközt minden felhasználó számára univerzálissá teszi.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
BLACKBIRD Lightning Adatkábel 3m, Ezüst 2A (Extra erős anyagból)
Gyártó cikkszám:BH164 SILVER
Cikkszám:291370
14 db Raktáron
Ár:
2.290 Ft
SANDBERG USB kábel, USB 2.0 A-B male 1.8 m
Gyártó cikkszám:502-78
Cikkszám:311387
47 db Raktáron
Ár:
2.290 Ft
BLACKBIRD Lightning Adatkábel 2m, Kék 2A (Extra erős anyagból)
Gyártó cikkszám:BH162 BLUE
Cikkszám:291368
4 db Raktáron
Ár:
2.290 Ft
VALUE Kábel UTP CAT6 LSOH, kihúzás gátló, 2m, fehér
Gyártó cikkszám:21.99.1046-150
Cikkszám:359669
14 db Raktáron
Ár:
2.290 Ft
DELOCK kábel Audio 3.5mm Stereo jack male > 2x RCA male 1.5m
Gyártó cikkszám:84000
Cikkszám:301561
3 db Raktáron
Ár:
2.290 Ft
Nedis CAGL22200BK100 sztereo audió kábel, 3,5 Jack dugó - 2 X RCA dugó, hossz 10m
Gyártó cikkszám:CAGL22200BK100
Cikkszám:375566
4 db Raktáron
Ár:
2.290 Ft
COLORWAY Univerzális törlőkendő, CW-5660, mikroszálas 600gsm 50X60SM
Gyártó cikkszám:CW-5660
Cikkszám:378209
3 db Raktáron
Ár:
2.290 Ft
DELOCK Átalakító Headset Stereo jack 1x 3.5mm 4 pin female > 2x 3.5mm 3 pin male (CTIA)
Gyártó cikkszám:65459
Cikkszám:282806
16 db Raktáron
Ár:
2.290 Ft