COLORWAY Kábel, USB - MicroUSB (soft silicone) 2.4A 1m sárga
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | COLORWAY |
| Hosszúság | 1 |
| Kategória | USB |
| Szín | Sárga |
-
Elérhetőség:
19 db Raktáron
- Gyártó: Colorway
- Gyártó cikkszám: CW-CBUM043-Y
- ChipVilág Cikkszám: 355188
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Designed for synchronization and charging of devices equipped with a connector. Provides fast and safe charging.
The cable is universal and widely compatible with devices of most brands.
The material of the wire is made of soft-touch silicone, which will prevent tangling and damage to the cable.
The cable length is 1 meter, which should be enough for comfortable use at home or in the office.
Characteristics:
| name: | Cable Colorway USB - MicroUSB (soft silicone) 2.4A 1m yellow (CW-CBUM043-Y) |
| Code: | CW-CBUM043-Y |
| Manufacturer: | ColorWay |
| Type: | sync |
| connector ?1: | USB |
| connector ?2: | MicroUSB |
| Max current: | 2.4A |
| Length of cable: | 1 m |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
CYBERPOWER B0520SC0-DE (5 aljzat) túlfeszültség védő elosztó, 1,8m
Gyártó cikkszám:B0520SC0-DE
Cikkszám:273260
100 db Raktáron
Ár:
3.590 Ft
Nedis CSGL02010BK30 SMA kábel, SMA apa, SMA anya, Aranyozott, 50 Ohm, árnyékolt, 3,00 m | kerek, PVC, Fekete
Gyártó cikkszám:CSGL02010BK30
Cikkszám:376536
5 db Raktáron
Ár:
3.590 Ft
DELOCK Tápkábel Molex 4 pin male > SATA 15 pin female + 4 pin female
Gyártó cikkszám:60103
Cikkszám:349022
3 db Raktáron
Ár:
3.590 Ft
DELOCK Átalakító Headset Stereo jack 1x 3.5mm 4 pin female > 2x 3.5mm 3 pin male
Gyártó cikkszám:65967
Cikkszám:283490
3 db Raktáron
Ár:
3.590 Ft
Nedis CCGL61500BK20 USB3.2 - micro-B (micro B) kábel, 5 Gbps, 2m, (USB3.1, USB3.0, USB2.0)
Gyártó cikkszám:CCGL61500BK20
Cikkszám:383396
4 db Raktáron
Ár:
3.590 Ft
PREMIUMCORD Tápkábel, hosszabbító kábel, C13-C14, PC, M/F, 1m, fekete
Gyártó cikkszám:KPS1
Cikkszám:354253
8 db Raktáron
Ár:
3.590 Ft
ROLINE Patch kábel, UTP, CAT6, 0,5m, szürke
Gyártó cikkszám:21.15.0930
Cikkszám:121915
20 db Raktáron
Ár:
3.590 Ft
Nedis CSGL02210BK30 SMA kábel, RP SMA férfi, RP SMA női, Aranyozott, 50 Ohm, Egyetlen árnyékolt, 3,00 m, kerek
Gyártó cikkszám:CSGL02210BK30
Cikkszám:376539
2 db Raktáron
Ár:
3.590 Ft