COLORWAY Hálózati elosztó, CW-CHE64B, 6 dugalj, 4xUSB, 2m, fekete
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | COLORWAY |
| Jelleg | Elosztó |
-
Elérhetőség:
8 db Raktáron
- Gyártó: Colorway
- Gyártó cikkszám: CW-CHE64B
- ChipVilág Cikkszám: 354576
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Extension lead, with six 220V AC outlets and four 5V USB ports. It is used to connect both electrical appliances and simultaneously charge up to four mobile devices: smartphones, tablets, external chargers and a number of devices that support charging from USB port.
Characteristics:
| name: | Power socket ?olorWay 6 euro sockets/4 USB (CW-CHE64B) |
| Code: | CW-CHE64B |
| Manufacturer: | ColorWay |
| Type: | Power Socket |
| Usb Output Ports: | 4 USB-A (AUTO-ID) |
| Count of power outlets: | 6 |
| Count of USB outputs: | 4 |
| Length of cable: | 2 m |
| Rated current, A: | 10A |
| Rated voltage: | 250V |
| Dimensions: | 220 x 109 x 40 mm |
| Color: | |
| Output Parameters: | USB: 5V?3.4A, 17W Total Max |
| Charging Protocols: | AUTO-ID chip (APPLE 5V-2.4A, SAMSUNG 5V-2A, BC1.2) |
| USB output power: | Single USB-A 12W, USB-A1+?2+A3+A4 17W |
Features
- Powerful USB charger, with the maximum guaranteed load on all ports up to 3.4 A, multiple simultaneous charging of several devices
- USB Auto ID smart microchip - automatically detects the type of connected USB device, this ensures high compatibility of smart charging with all-brand devices
- Super Charge option - fixes the best charging current of the connected device from 0.1 to 2.4A
- Six main euro-outlets with earth and overvoltage/overload protection
- 2m pure copper wire with up to 2,500W
- Total on/off button. With one click, you can completely turn off the power while the device is not used
- this is simply and conveniently
- Heat-resistant plastic casing, can be used at up to 850 °C
- Flexible and wear-resistant bronzed outlet contacts
- Outlet curtains to protect from children
- wall mounts
Composition
- Power Socket
- Packaging
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
ROLINE Patch kábel, UTP, CAT5e, 5m, piros
Gyártó cikkszám:21.15.0561
Cikkszám:82409
6 db Raktáron
Ár:
7.590 Ft
ROLINE kábel ROL 21.15.0565 UTP CAT5e 5m fekete
Gyártó cikkszám:21.15.0565
Cikkszám:165060
7 db Raktáron
Ár:
7.590 Ft
Nedis COTH23200GY50 félprofi audio kábel, 3,5mm sztero jack dugó - 2 x 6,35mm mono jack dugó, 5m, rugalmas
Gyártó cikkszám:COTH23200GY50
Cikkszám:378412
9 db Raktáron
Ár:
7.590 Ft
Nedis CCBW64700AT10 USB3.2 Gen 1 USB-C (USB C) dugó - dugó, 60 W, 4K@60Hz, 5 Gbps, 1m
Gyártó cikkszám:CCBW64700AT10
Cikkszám:382455
4 db Raktáron
Ár:
7.590 Ft
AVAX Töltőkábel, USB-C - Lightning, 3A, 1,5 méter, acélszürke
Gyártó cikkszám:AVAX_CB402G
Cikkszám:381686
7 db Raktáron
Ár:
7.590 Ft
Nedis CCBW64952AT02 USB-C 3.2 Gen 1, 1000 Mbps, USB C apa - RJ45 anya, 0,20 m
Gyártó cikkszám:CCBW64952AT02
Cikkszám:384543
2 db Raktáron
Ár:
7.590 Ft
Sandberg Survivor Cable 2m töltőkábel, 100W,
Gyártó cikkszám:441-67
Cikkszám:386321
3 db Raktáron
Ár:
7.590 Ft
Nedis NBAU45110BK tápegység GaN | 45 W | 5/9/12/15/20 V DC | 2,25 / 2,33 / 2,92 / 3,0 A
Gyártó cikkszám:NBAU45110BK
Cikkszám:376805
1 db Raktáron
Ár:
7.590 Ft